Sociālajos tīklos brīdina par negodīgu mākleri

Komentāri
Sociālajos tīklos brīdina par negodīgu mākleri
Foto: jakeliefer/Flickr

Sociālajā tīklā Facebook strauji izplatījies kāds stāsts par ļoti negodīgu mākleri Renāti, kas kādai sievietei par bargu naudu – 650 eiro – izīrējus ļoti netīru un mitru dzīvokli, bet pēc tam, kad sieviete izvākusies, nav atdevusi drošības naudu.

“Noīrēju dzīvokli Tērbatas ielā 38 uz vienu mēnesi, par to samaksājot 650 eiro. Vēl 650 eiro iemaksāju kā drošības naudu. Dzīvokli man izīrēja māklere, par kuru arī ir šis stāsts. Mitekli saņēmu pretīgā stāvoklī – visur netīrs, putekļains, vannas istabā sastāvējuša ūdens traipi. Es visu iztīrīju un savedu pienācīgā stāvoklī. Tad izrādījās, ka dzīvoklī nav iespējams dabūt normālu internetu. Tāpat dzīvoklis bija ļoti mitrs, neomulīgs un drūms. Es aizbraucu uz citu dzīvokli un māklerei uzrakstīju īsziņu, ka esmu gatava atdot atslēgas. Man neko neatbildēja. Mēneša pēdējā dienā devos uz dzīvokli, lai atdotu atslēgas. Taču dzīvoklis, kurā atradās arī īres līgums, izrādījās slēgts. Tad ar nokavēšanos tur ieradās šī sieviete – māklere Renāte. Viņa man paziņoja, ka manu iemaksāto drošības naudu – 650 eiro – man neatdos, jo dzīvoklis esot bijis netīrs, kā arī komunālie maksājumi veido 200 eiro. Jau vēlāk, kad sievietei zvanīja arī mani radinieki, viņa izdomāja, ka es esot tur sasitusi lustru, nozagusi mantas un paveikusi vēl virkni šausmīgu lietu un ka tagad viņa runāšot tikai ar policiju. Es gan policijā vai tiesā nevērsīšos – sanāks dārgāk par 650 eiro. Taču, ja kāds šo sievieti pazīst lūdzu, nododiet, ka viņa rīkojusies ļoti zemiski. Varbūt sieviete vēl nāks pie prāta. Taču tos, kas viņu nepazīst, vēlos brīdināt – nesadarbojoties ar viņu!”

Minētā sieviete strādā Dzirnavu ielā 87 par jurista administratori.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl