3 komentāri

Janvāra sākumā Jūrmalas policijas iecirknī pēc palīdzības vērsies kāds vietējais iedzīvotājs, kurš cietis no visai nekaunīga krāpnieka. Miks Dūcis ir uzzinājis, ko šis krāpnieks solījies paveikt un kas atklājies brīdī, kad policistiem izdevies ļaundari notvert.

Meklējot iespēju savā privātmājā ierīkot ūdensvadu, kāds jūrmalnieks sastapies ar jaunu vīrieti, kurš par adekvātu samaksu solījies šos darbus paveikt, taču pēc avansa saņemšanas nozudis, bet darbi tā arī palikuši nepadarīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd sešās epizodēs figurējošais ļaundaris, tā teikt, specializējies dažādu būvniecības darbu veikšanā – viņš piedāvājis gan izveidot dziļurbumus, gan veikt dažādus komunikāciju ierīkošanas darbus. Visos gadījumos scenārijs viens un tas pats – pēc avansa saņemšanas, kas bijis no 500 līdz pat 700 eiro, vīrietis kādu brīdi licis lietā izdomu, atrunājies, solījies darbu paveikt vēlāk vai atdot iemaksāto naudu, taču rezultātā pēc kāda laika vienkārši pazudis. Izmeklētājiem ir pamatotas aizdomas, ka šobrīd zināmie noziegumi nav vienīgie uz aizturētā vīrieša sirdsapziņas.  Policisti pieļauj, ka aizturētajam kādu laiku nu nāksies pavadīt aiz restēm.

Foto

Ielūkojoties internetā, gan sociālajā tīklā Facebook, gan portālā sūdzības.lv, atrodamas neskaitāmas negatīvas atsauksmes par kādu Vitāliju Gavrilovu un viņam piederošā uzņēmuma SIA GESL nedarbiem. Sūdzību autoru pievienotajās fotogrāfijās redzamais kungs ir apbrīnojami līdzīgs šim policijas izplatītajos attēlos redzamajam vīrietim, turklāt daudzu simtu un pat tūkstošu izkrāpšanās vainotais vīrietis tiek saistīts tieši ar dziļurbumu veikšanu, ģeoloģisko izpēti un citiem būvniecības darbiem. Šobrīd kārtības sargi ķērušies arī pie šīs ikvienam publiski pieejamās informācijas pārbaudes, jo lielākā daļa interneta komentāru autoru par šīm nebūšanām vēl nav ziņojuši policijai. Tāpat pagaidām nav zināms, vai šie apgalvojumi ir patiesi.

Mēs atgādinām, ka neviens nevar tikt uzskatīts par vainīgu, līdz brīdim, kad tā lēmusi tiesa, taču aicinām ikvienu, kurš cietis no līdzīgām krāpniecībām, par to nekavējoties ziņot kārtības sargiem.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl