Komentāri
Jābrauc prātīgi – daudzviet uz ceļiem sniegs un apledojums
(Foto: LETA)

Šorīt braukšana uz Latvijas autoceļiem kopumā ir apmierinoša, vien vietām to apgrūtina sniegs un apledojums, informēja valsts AS Latvijas Valsts ceļ (LVC).

Braukšana pa valsts galvenajiem autoceļiem ir apgrūtināta Ainažu virzienā no Gaujas tilta līdz Lilastei, Veclaicenes virzienā no Rīgas līdz Līgatnei, Rīgas apkārtnē no Salaspils līdz Babītei, Bauskas virzienā visa maršruta garumā, Jelgavas virzienā no Rīgas līdz Olainei, Liepājas virzienā no Apšupes krustojuma līdz Anneniekiem, kā ari Ventspils virzienā no Kūdras līdz Strazdei un no Usmas līdz Ventspilij.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz reģionālajiem autoceļiem vietām apgrūtināta braukšana Bauskas, Ogres, Rīgas, Tukuma, Ventspils, Ludzas, Gulbenes un Madonas apkaimēs. Tur brauktuves ir sniegotas.
Patlaban nokrišņu Latvijā nav. Gaisa temperatūra ir no mīnus 12 līdz mīnus 2 grādiem. Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi arī dienā nokrišņi nav gaidāmi.

Šodien ceļu uzturēšanas darbos ir iesaistītas 40 Latvijas autoceļu uzturētāja ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veica slideno posmu kaisīšanu un ceļu attīrīšanu no sniega.

LVC aicina atcerēties, ka ceļu uzturētāju darbība nevar novērst ceļu apledošanu, bet gan vērsta uz bīstamo braukšanas apstākļu uzlabošanu normatīvajā laikā, tāpēc jārēķinās, ka faktiskā satiksmes situācija ziemā var mainīties ļoti strauji.

Autovadītāji aicināti būt piesardzīgi, izvēloties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērojot lielāku distanci starp priekšā braucošiem transportlīdzekļiem.

Laika ziņas

Lasi vēl