Smieties vai raudāt? FOTO: Barona ielas bruģis pirmo ziemu pārcietis slikti

2 komentāri
Smieties vai raudāt? FOTO: Barona ielas bruģis pirmo ziemu pārcietis slikti
Foto: Jānis Zariņš

Jau kopš remontdarbu sākuma Barona iela kļuva par rīdzinieku diskusiju un strīdu objektu, un dažādie ar ielas pārmaiņām saistītie kuriozi tapuši par Rīgas urbānās folkloras sastāvdaļu.

Krišjāņa Barona ielas remontdarbi tika veikti par vairākiem miljoniem eiro, bet šobrīd redzamais  ielā raisa pārdomas, cik kvalitatīvs ir bijis veiktais darbs. Rīdzinieki vienojās kopīgā akcijā, lai izpētītu, kāds bruģis izskatās pēc ziemas, un viņu secinājumi ir gaužām bēdīgi. Vietām bruģis ir izkritis, bet vietām redzams, ka tas ir saplaisājis. Ja centra posmā kvalitāte ir vēl varbūt pieņemama, tad, sākot no Matīsa ielas, kvalitāte ir ļoti bēdīga, norāda biedrības “Pilsēta cilvēkiem” aktīvisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins solīja, ka vēl notiks rūpīga ielas apsekošana, kas notiks līdz ar būvniecības sezonas sākumu, kas varētu būt aprīļa vidū.

Skaties FOTO, kā Barona ielas bruģis ir pārziemojis

Marta sākumā rīdziniekus arī pārsteidza uz Krišjāņa Barona ielas ietvēm uzstādītas gumijas barjeras, kas sašaurināja ietvi. Dusmas par pašvaldības aktivitātēm sociālajos tīklos pauda pilsētnieki, un kritiku veltīja arī profesionāli pilsētplānotāji. Rīgas dome atzina, ka barjeras ar laiku varētu tikt novāktas, ja patiešām izrādīsies, ka tās nevis palīdz, bet traucē rīdziniekiem.

Skaties FOTO: gumijas barjeras Barona ielā

Plašāk par Barona ielas remontdarbu kvalitāti TV3 ziņās plkst. 19:00!

TOP komentāri

 • 20%
  +1 +1 0

  20%

  Pat gads nav pagājis. Kas būs nākošgad?!? un kāda tā iela būs pēc četriem gadiem?!? Atkal tērēs/zags mūsu naudu, lai salabotu.
 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Par ko atbild būvētāji?Viņi taču uzvarēja kaut kādā konkursā,vai tur tāds "sīkums" kā darba kvalitāte neietilpa?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl