Smēķētāji pludmalē – nekauņas vai diskriminētie?

Komentāri

Laikā, kad Latvijā tiek sasniegti jauni karstuma rekordi un cilvēki veldzi meklē pludmalēs, aktuāls kļūst, kā vienā sabiedriskā telpā spēj sadzīvot dažādas sociālās grupas un cilvēki ar dažādiem paradumiem.

TV3 raidījuma ”Bez Tabu” pētījuma ietvaros smēķētājs Igors uzvilka dūmu Rīgas jūras līča pludmalē. Pārsvarā citu pludmales apmeklētāju attieksme pret šo netikumu bija visai pielaidīga. Tiesa gan, metot izaicinājumu divām policistēm, Igoram gan nācās atzīt ”sakāvi” un smēķi nodzēst.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad no peldsezonas atklāšanas – 15. maija – policija fiksējusi 74 pārkāpējus, un desmit pīpmaņiem tika piespriests sods piecu eiro apmērā. Tiesa gan, maksimālais soda apmērs ir 15 eiro.

Plašāk par to, vai un cik lielā mērā smēķētāji uzvelk dūmu Rīgas pludmalēs, uzziniet šā vakara raidījumā “Bez Tabu”!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl