Komentāri
Smēķēšana, alkohola lietošana un liekais svars ir riski, kas var sadārdzināt apdrošināšanu, norāda Ergo
Foto: Chuck Grimmett/Flickr

Dārgāka dzīvības apdrošināšana būs tiem cilvēkiem, kuriem ir kaitīgi ieradumi, piemēram, smēķēšana, pārmērīga alkohola lietošana, citu apreibinošu vielu lietošana vai arī liekais svars, paaugstināts asinsspiediens, hroniskas saslimšanas un citi faktori, kas vērtējami kā papildu riski, portālam Skaties.lv skaidro apdrošinātāju Ergo Dzīvības apdrošināšanas nodaļas vadītājs Latvijā Andris Dzikavičs.

Savukārt personām, kas vecākas par 75 gadiem iespēja iegādāties uzkrājošo dzīvības apdrošināšanu visbiežāk netiek piedāvāta, jo šādā vecumā dzīvības apdrošināšana maksā ļoti dārgi un pieprasījums pēc tās ir ļoti mazs, tā norāda Ergo pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vecuma robežas, pēc kurām apdrošinātāji vadās, slēdzot dzīvības apdrošināšanas līgumus, galvenokārt tiek noteiktas, ņemot vērā Latvijas iedzīvotāju vidējo dzīves ilgumu saskaņā ar Centrālās statistikas biroja datiem un pašu uzkrāto pieredzi.

Slēdzot apdrošināšanas līgumus, apdrošinātāji vadās pēc dažādiem faktoriem, kas var ietekmēt apdrošinātā riska iestāšanās varbūtību. Svarīgākie no tiem ir apdrošināmās personas vecums, veselības stāvoklis, kaitīgie ieradumi u.c.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka kādam 86 gadus vecam Amerikas latvietim liedz uzturēties Latvijā, jo viņš ir pārāk vecs. Proti, lai iegūtu uzturēšanās atļauju, ir nepieciešams arī apdrošināt dzīvību, taču, ņemot vērā viņa cienījamo vecumu, apdrošināšanas kompānijas Latvijā nesniedz šādu iespēju.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl