Smagi slimā Kristapa ārstniecībai nepieciešami ap 5000 eiro. Puisēna mamma lūdz palīdzību!

4 komentāri
Smagi slimā Kristapa ārstniecībai nepieciešami ap 5000 eiro. Puisēna mamma lūdz palīdzību!
Foto: no personīgā arhīva

Piecgadīgā Kristapa diagnoze ir CT spastiska tetraperēze un simptomātiska epilepsija. Lai viņš varētu iziet rehabilitāciju, ir nepieciešami aptuveni 5000 eiro – puisēna mamma lūdz palīdzību trūkstošo līdzekļu atrašanā.

Kā raksta puisēna mamma Inga, Kristaps ģimenē ir otrais bērns. Viņa diagnoze ir BCT spastiska tetraperēze un simptomātiska epilepsija. Epilepsijas lēkmes piecgadīgajam puisēnam vairs nav un šobrīd viņš apmeklē speciālo bērnudārzu “Kastanītis” Talsos.

“Kristapam grūtības sagādā vāji attīstītā sīkā roku motorika, līdz ar to visi darbiņi ar rokām neveicas. Kristapiņš vēlas runāt, bet nespēj. Ja Kristaps iemācītos runāt, atrisinātos daudzas problēmas, viņš varētu pateikt savas vēlmes. Šobrīd tas notiek ar sejas vaibstiem, cenšamies viņu izprast. Lai attīstītu Kristapa valodu un sīko roku motoriku, ārsts iesaka iziet delfīnterapijas kursu, kurš paredzēts jau vasarā no 3. jūlija Baltkrievijā un izmaksā 1145 eiro. Un, lai Kristaps tiktu uz kājām, sāktu staigāt, nepieciešams kārtējais rehabilitācijas kurss. Rehabilitācijas kurss paredzēts no 9. līdz 21. oktobrim un izmaksā 4111,56 eiro,” stāsta Kristapa mamma Inga.

Foto: no ģimenes arhīva

Ārpus bērnudārza puisēns apmeklē ergoterapeitu, reitterapiju, fizioterapiju, masāžas. No 24. aprīļa līdz 9. maijam Kristaps ir izgājis rehabilitācijas kursu Vaivaros, kas bija valsts atmaksāts. Viņš jau vairākkārt ar ziedotāju palīdzību ir izgājis rehabilitācijas kursus Slovākijā “Adeli” centrā.

Pēc rehabilitācijas kursiem ir uzlabojumi Kristapa veselības stāvoklī. Lai nodrošinātu Kristapam delfīnterapijas kursu un rehabilitāciju, kopā nepieciešami 5256,56 eiro. No rehabilitācijas martā atlikuši 274 eiro, un mamma lūdz atbalstu dēla ārstniecībā.

Tie, kuri vēlas ziedot, var to darīt uz kādu no šiem kontiem:

Inga Lazdāne
LV16UNLA0050009241171 vai LV98HABA0551023851620
Maksājuma mērķis: Kristapa ārstniecībai.

TOP komentāri

 • Zaiza
 • you
  +1 +1 0

  you

  varbut mammai ar teti nevajadzetu sakt dzivit normali nevis pari par lidzeklie par savakto naudu
 • Elina
  +1 +1 0

  Elina

  Iesaku mammai will pameklèt CBD eļļu veidotu no kaņepēm. Dara brīnumus epilepsijas slimniekiem.. ar pašas dēliņu redzēju milzīgas pārmaiņas.. izturību..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl