Smagi slimā Baiba beidzot sagaidījusi donoru; šodien tiks veikta operācija

16 komentāri
Smagi slimā Baiba beidzot sagaidījusi donoru; šodien tiks veikta operācija
Ekrānšāviņš ()

Šis rīts sācies ar labām ziņām no Tartu slimnīcas. TV3 Ziņu žurnāliste Kristīne Žilde-Krēvica saņēma īsziņu no smagi slimās Baibas Barones mammas, kurā raksta, ka šodien meitai būs operācija. Aknu donors ir no Latvijas un šorīt vēl tika vests uz slimnīcu. Aknu transplantācijas operācija ilgšot no astoņām līdz deviņām stundām.

Jau ziņojām, ka šovasar sabiedrība atsaucās aicinājumam glābt trīs cilvēkus, kuriem vajadzīga aknu transplantācija. Visvairāk runāts bija par 25 gadīgo Baibu, kura Tartu slimnīcā smagā stāvoklī gaidīja savu donoru.

Valsts ar Ministru kabineta noteikumiem aknu slimniekus ”vazājusi” aiz deguna jau vairākkārt. Vispirms tika solīts, ka aknu transplantāciju sāks apmaksāt no šā gada 1. jūlija. Kad noliktā diena tuvojās, bet liekas naudas joprojām nebija, datums pēdējā brīdī tika pārcelts uz 2017. gada 1. janvāri. Vēl pēc dažiem mēnešiem – jau uz 2018. gada 1. janvāri. Taču pat tad, ja slimnieki sagaidītu nolikto brīdi, joprojām nav drošas pārliecības, ka uz to laiku nauda budžetā šim mērķim atradīsies.

Foto no laika, kad Baiba vēl gaidīja savu donoru

TOP komentāri

 • Adele BRIZGA
  +10 +10 0

  Adele BRIZGA

  Lai Sargeņģelis stāv klāt visā procesā un viss izdodas! Man patiess prieks ...
 • Maijucs
  +9 +9 0

  Maijucs

  Katrs, kurš nav vienaldzīgs- lūgsimies, lūgsimies ..
  Lai operācija veiksmīga ar Dieva palīdzību un svētību.
  Baibiņ, mammīt, izturību.
 • 2zzz
  +8 +8 0

  2zzz

  Visas manas labaas domas ir pie tevis! Lai viss beidzas labi un tu driiz tiec vesela maajaas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl