Sludinājumu portāla “ss.lv” slēgšana izraisījusi neviennozīmīgu reakciju valdošajā koalīcijā

3 komentāri

Portāla “ss.lv” slēgšana izraisījusi neviennozīmīgu reakciju valdošajā koalīcijā. “Vienotības” priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns slavē Valsts ieņēmumu dienesta (VID) apņēmību cīņai ar ēnu ekonomiku, tomēr vienlaikus viņš aicina dienestu neizdarīt pārsteidzīgus soļus, kā rezultātā var samazināties nodokļu ieņēmumi.

Smiltēns atgādina, ka normatīvo aktu, uz ko pamatojoties VID apturējis portāla “ss.lv” darbību, Saeima pieņēma salīdzinoši nesen. Regulējuma mērķis tobrīd bijis  nelegālo interneta kazino apkarošana.

“Šis gadījums ir pretrunīgs, taču jāsaprot, ka tas būs precedents, kas parādīs, kā turpmāk šo likumu piemēros. Uzņēmējdarbība internetā ir ienesīgs bizness, taču šādu komercdarbību var pārcelt vienas sekundes laikā uz citu valsti. Jāskatās arī no nodokļu perspektīvas, cik valsts var iegūt vai zaudēt šādos gadījumos,” norāda Smiltēns.

Tikmēr Nacionālās apvienības politiķis, Vides un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards akcentēja, ka nav jāskatās tikai no izdevīguma vai neizdevīguma punkta. “Tie pamatprincipi ir jāievēro. Ēnu ekonomika ir jāapkaro. Arī mūsu sabiedrotie otrpus okeānam tā rīkojas,” viņš saka.

Premjers Māris Kučinskis pagājušajā nedēļā bija atvaļinājumā, tāpēc detalizēti nezinot VID apsvērumus “ss.lv” lietā: “Nevar skatīties tikai no vienas puses kā uz slēgšanu. Tomēr mums vēl daudzi ēnu ekonomikas apkarošanas pasākumi uz priekšu ir jāvirza. Tāpēc es detalizēti iepazīšos ar visiem VID apsvērumiem šajā lietā.”

Arī “Vienotības” pārraudzītā Ekonomikas ministrija gaida no Valsts ieņēmumu dienesta detalizētu informāciju par portāla “ss.lv” darbības apturēšanu.

TOP komentāri

  • dace
    +2 +1 -1

    dace

    Portāla SS.LV nekaunība jau sen piegriezusies . Sludinājumi bez iemesla tiek dzēsti , nauda par tiem netiek atgriezta. Cenas par sludinājumiem aug . Portāls pilns ar tā neizdarībām, nepilnībām un daudzām pretrunām. Portāla vadība pilnībā ignorē un nerēķinās ar tās klientu . Ja runa ir par krāpnieku reklāmām , tad to ir pilns inbox.lv oho.lv draugiem.lv arī ss.lv ..... darbojas visi krāpnieku jājamzirdziņi ; dažādas brīnum notievēšanas drapītes , potences līdzekļi, pretgrumbu zāles , plikpauriem pēkšņi sāks augt mati no šo krāpnieku brīnumzālēm un tmll. Kas apturēs un izslēgs šos krāpniekus ? Laikam jau esam krāpnieku lielvalsts !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl