3 komentāri
Sludinājumu portālā kāda persona tirgo savu balsi vēlēšanās; Drošības policija sāk izmeklēšanu
Lielvārdes novada domes ārkārtas sēdē tiek vēlēts Lielvārdes novada domes priekšsēdētājs. (Ieva Čīka / LETA)

Drošības policija (DP) pārbauda iespējamo balss pārdošanas gadījumu internetā.

Aģentūra LETA esot ievērojusi, ka vienā no sludinājumu portāliem kāda persona ievietojusi sludinājumu latviešu un krievu valodā par savas balss pārdošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

DP pārstāvji sacīja, ka minētais sludinājums ir nokļuvis DP redzeslokā. Šobrīd tiek veikta apstākļu un personas rīcības motīvu noskaidrošana, taču DP aicina Latvijas iedzīvotājus atturēties no šāda veida aktivitātēm.

DP arī atgādina, ka šādu nepārdomātu darbību pārbaudei valsts iestādes ir spiestas papildus tērēt personāla un laika resursus.

Kopumā DP ir saņēmusi vairākus signālus par iespējamiem vēlētāju prettiesiskas ietekmēšanas gadījumiem. Ņemot vērā, ka notiek saņemtās informācijas pārbaude, DP plašākus komentārus nesniedz.

Jau ziņots, ka priekšvēlēšanu periodā un vēlēšanu dienā DP strādās pastiprinātā režīmā, lai atbilstoši kompetencei nodrošinātu Satversmē un citos normatīvajos aktos noteikto vēlēšanu norises principu ievērošanu.

DP atgādina, ka par apzinātu prettiesisku kavēšanu personai brīvi realizēt tiesības vēlēt deputātus vai tikt ievēlētai, ir paredzēta kriminālatbildība. Par nelikumīgu atzīstama rīcība, lietojot vardarbību, viltu, draudus, uzpirkšanu vai citā prettiesiskā veidā.

Vairāk par pārkāpumiem, kas iespējami šajās pašvaldību vēlēšanās uzzini šovakar TV3 Ziņās plkst. 19.00!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl