Šlokenbekas ezera piesārņojums ir ekoloģiska katastrofa

Komentāri

Nepilnīgi attīrīto notekūdeņu dēļ radītais piesārņojums Šlokenbekas Dzirnavu ezerā ir ekoloģiska katastrofa, un šodien būs zināmi ūdens paraugu analīžu rezultāti.

Valsts vides dienests gan informē – analīzes nenorādīs uz vainīgo, kurš novadījis piesārņotos notekūdeņus attīrīšanas iekārtās, bet analīzes parādīs, cik slikti ir bijis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc Šlokenbekas gadījuma dienests vēlreiz pārbaudīs riskantās vietas  Latvijā, lai nodrošinātu, ka notiek priekšattīrīšana. Ja runā par pašu Dzirnavu ezeru, tad vides eksperti prognozē, ka tajā ekosistēma varētu atjaunoties tikai nākamgad.

Jāatgādina, ka līdz pagājušās nedēļas piektdienai no piesārņotā ezera tika izceltas četras tonnas beigtu zivju. Tukuma novada dome nelaimes skartajā vietā izsludināja ārkārtas situāciju.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl