Slimnīcu pārpludina pārdzērušies studenti

Komentāri
Slimnīcu pārpludina pārdzērušies studenti
Foto: Ben Husmann /Flickr

Pēc augstskolu fukšu ballēm Rīgas Austrumu slimnīcu/ pārplūdina pārdzērušies studenti, liecina slimnīcas ieraksts mikroblogošanas vietnē “Twitter”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Slimnīcas Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas vadītājs Aleksejs Višņakovs norāda, ka tā esot “tipiska aina katru nakti, mainās tikai kontingents”.

Aizvadītajā naktī ievesti šādi 17 cilvēki, mēnesī tas ir ap pustūkstoti un tie nav tikai studenti. Taču katrā ziņā esot jūtams, ka jaunieši ir atgriezušies pilsētā.

Ārsti ar ne tik lielām bažām ik gadu gaida 1. septembri, bet gan tradicionālos studentu Aristoteļa svētkus un fukšu balles.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikā palīdzība sniegta 187 slimniekiem.

Līdz ar nopietniem medicīniskiem gadījumiem, slimnīcas personālam joprojām daudz resursu jātērē tiem, kuri tiek ievesti ar tipisku alkohola intoksikāciju pēc pārdzeršanās.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl