Slimnīcā nogādāti trīs piekauti pusaudži

Komentāri
Slimnīcā nogādāti trīs piekauti pusaudži

Piektdien mediķu aprūpē nonāca trīs pusaudži, kurus piekāvuši viņu vienaudži, pauda Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Zemgalē ar aizdomām par deguna kaula lūzumu slimnīcā nogādāts 15 gadus vecs zēns. Tāpat slimnīcā nogādāta 14 gadus veca meitene, kurai konstatēti ķermeņa sasitumi, galvas un krūškurvja trauma, kā arī smadzeņu satricinājums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Rīgā pēc klasesbiedru vai kursabiedru piekaušanas slimnīcā nogādāts kāds 14 gadus vecs zēns ar krūškurvja sasitumiem un smadzeņu satricinājumu.

Tāpat vakar slimnīcā nogādāti divi mazi bērni. Zemgalē kāda trīs gadus veca meitene mājās piekļuvusi medikamentiem un apēdusi 15 tabletes, kas domātas pret saaukstēšanos. Viņa nogādāta slimnīcā.

Savukārt kādu sešus mēnešus vecu bērnu vecāki bija ielikuši auto sēdeklītī, kurš novietots uz dīvāna malas. Vecākiem uz mirkli izejot no istabas, sēdeklītis nokritis zemē. Bērns ar galvas sasitumiem un iespējamu smadzeņu satricinājumu nogādāts slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi saņēmuši 1154 izsaukumus, no kuriem 204 bijuši saistīti ar traumām.

Lasi vēl