Komentāri
Slikto laika apstākļu dēļ “airBaltic” reiss no Tallinas novirzīts uz Rīgas lidostu
Foto: LETA

Slikto laika apstākļu dēļ lidsabiedrības “airBaltic” reiss no Amsterdamas un Tallinu sestdien novirzīts no lidostu “Rīga”, apstiprina aviokompānija.

“airBaltic” informē, ka reiss BT 622 ar lidmašīnu Boeing B737-300 no Amsterdamas uz Tallinu tika novirzīts uz Starptautisko lidostu ”Rīga” slikto laikapstākļu dēļ Tallinā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc nosēšanās Starptautiskajā lidostā ”Rīga” lidmašīnai tika konstatēta tehniska problēma un, stingri ievērojot drošības standarta procedūras un instrukcijas, tika pieņemts lēmums evakuēt pasažierus.

Pēc sākotnējās informācijas lidmašīnā atradās 93 pasažieri un pieci apkalpes locekļi. Saskaņā ar sākotnējo informāciju neviens pasažieris nav cietis. “airBaltic” informē, ka visi pasažieri ar rezerves lidmašīnu sestdien tika nogādāti Tallinā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl