Slikto ceļu dēļ bērni nedēļu spiesti dzīvot internātā

Šis ir tas dramatiski neizbraucamais autoceļš Tilža-Pazlauka. Dažas vieglās automašīnas centās uz priekšu tikt kaut kā ar dēļu ielikšanu bedrēs. Neveiksmīgi!

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Seniors

  Seniors

  Visa nodoklu nauda , no CSDD , Nodokli par degvielu , aiziet Valsts kopeja katla ! Tad , nav brinums , kad Saeimas deputati , Ministrijas un to ieredni , var pacelt sev algas . Tas pats sakams , par Valsts 100 gadei , atveletie 100 miljoni . Lepni dzivo , Valsts parvaldes darbinieki .Laukos , LOTI strauji samazinas , iedzivotaju skaits . Nebrinisimies , kad Latvija driz paliks , tikai Saeimas deputati un Valsts parvalde - stradajosie . Kam , vajadzigs Valsts Prezidents , ja vina vardam , nav likumigas varas ? Kauns , ka nolaista , visa Latvija !!! Ministri , domajiet , par Latviju , bet ne tikai , par saviem maciniem . KAUNS , KAUNS , KAUNS ! Kad Aseradens , noliks Ministra portfeli ? Vai nav jau piezadzies , ar SAVU OIK ???
 • M. L.
 • dakša

  dakša

  Ak, vai nabaga bērni, kāda netaisnība, nedēļu spiesti dzīvot internātā, ak vai ak vai manu vai...
  savā laikā biju spiests dzīvot internātā mēnešiem, pat 3 mēnešus neredzēju ne mājas , ne vecākus un kas, kaut kā izdzīvoju... a te mūsdienu nabaga bērniņi nedēļu bez vecākiem iztikt nevar...
  • ome

   ome

   Kāpēc Jūs uzbrukat bērniem, nevis tiem kas par šo ceļu atbild. Varbūt drīz vairs nevarēs ne ātrie atbraukt, ne uz darbu tikt. Izvemies un guli laimīga.
 • Skaidrīte Amdure
 • Ilga Elferte

  Ilga Elferte

  Izlasiet, varbūt pirms publicējiet! Dzīvojuši internetā vai nu, tomēr internātā??

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!