“Slikti esat veikuši savu mājasdarbu!” Taksisti protesta akcijā ielenc VID ieeju

2 komentāri

Protesta akcijā otrdien, 3. oktobrī, vairāki desmiti taksometru bija ielenkuši Valsts ieņēmuma dienesta ēkas ieeju, lai paustu neapmierinātību pret neskaidrajām prasībām taksometru skaitītājiem.

Vēlāk taksisti tika aicināti iekšā, bet tikšanās ar VID vadību izvērtās sakāpinātā gaisotnē, taksisti VID darbu pat pielīdzināja “gestapo metodēm”.

Taksometru vadītāji nav apmierināti ar pārāk īso termiņu, kurā jānomaina skaitītāji, un viņi sakās nezinām, ka kases aparātu un kases sistēmas nomaiņa bijusi attiecināma arī pasažieru pārvadājumiem ar taksometru.

 

Iveta Ciljanova
taksometru vadītāju interešu aktīviste

Attestēts ir tikai viens skaitītājs, skaitītāji ir nepietiekami. Vēl jo vairāk, šim apkalpojošam dienestam, kas veic uzstādīšanu, nav zināmi termiņi, kādos termiņos tas spēs 2000 skaitītājus apkalpot un apmainīt, un jūs tagad lūdzat, lai taksisti raksta vēstules, kad, jā, mēs apņemamies mēneša, divu vai trīs laikā apmainīt. Viņiem apkalpojošais dienests nevar šo termiņu nodrošināt. Saprotiet! Tā kā tas ir akmens Valsts Ieņēmumu dienesta dārziņā, jūs slikti esat veikuši savu mājasdarbu.

Ieņēmumu dienests gan solīja sākotnēji nepiemērot sodus par laikus nenomainītiem taksometru skaitītājiem, izprotot, ka laika tam nav daudz. Savukārt Latvijas Taksometru pārvadātāju darba devēju biedrība solīja sūdzēt VID tiesā, ja netiks pagarināts termiņš.

TOP komentāri

  • kakja smiekls
    +2 +2 0

    kakja smiekls

    Vid solijumi nav grasha verti! Atbildet ne par ko negrib! Katrs darbonis interpretee po svojemu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl