2 komentāri

Protesta akcijā otrdien, 3. oktobrī, vairāki desmiti taksometru bija ielenkuši Valsts ieņēmuma dienesta ēkas ieeju, lai paustu neapmierinātību pret neskaidrajām prasībām taksometru skaitītājiem.

Vēlāk taksisti tika aicināti iekšā, bet tikšanās ar VID vadību izvērtās sakāpinātā gaisotnē, taksisti VID darbu pat pielīdzināja “gestapo metodēm”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taksometru vadītāji nav apmierināti ar pārāk īso termiņu, kurā jānomaina skaitītāji, un viņi sakās nezinām, ka kases aparātu un kases sistēmas nomaiņa bijusi attiecināma arī pasažieru pārvadājumiem ar taksometru.

 

Iveta Ciljanova
taksometru vadītāju interešu aktīviste

Attestēts ir tikai viens skaitītājs, skaitītāji ir nepietiekami. Vēl jo vairāk, šim apkalpojošam dienestam, kas veic uzstādīšanu, nav zināmi termiņi, kādos termiņos tas spēs 2000 skaitītājus apkalpot un apmainīt, un jūs tagad lūdzat, lai taksisti raksta vēstules, kad, jā, mēs apņemamies mēneša, divu vai trīs laikā apmainīt. Viņiem apkalpojošais dienests nevar šo termiņu nodrošināt. Saprotiet! Tā kā tas ir akmens Valsts Ieņēmumu dienesta dārziņā, jūs slikti esat veikuši savu mājasdarbu.

Ieņēmumu dienests gan solīja sākotnēji nepiemērot sodus par laikus nenomainītiem taksometru skaitītājiem, izprotot, ka laika tam nav daudz. Savukārt Latvijas Taksometru pārvadātāju darba devēju biedrība solīja sūdzēt VID tiesā, ja netiks pagarināts termiņš.

TOP komentāri

  • kakja smiekls
    +2 +2 0

    kakja smiekls

    Vid solijumi nav grasha verti! Atbildet ne par ko negrib! Katrs darbonis interpretee po svojemu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl