Sliktākie braukšanas apstākļi Latvijas austrumos

Komentāri
Sliktākie braukšanas apstākļi Latvijas austrumos
` (Foto: LETA)

Sliktākie braukšanas apstākļi šorīt ir pa ceļiem Latvijas austrumos, liecina ceļu uzturētāju Latvijas Valsts ceļi (LVC) informācija.

Šorīt Vidzemes austrumos un Latgalē turpināja nedaudz snigt un vietām braukšanu apgrūtina uz brauktuvēm esošais sniegs un apledojuma veidošanās. Turklāt sinoptiķi brīdina, ka šodien vēl gaidāms lietus un slapjš sniegs, kas veicinās ceļu apledošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas apkārtnē, Kurzemē un Zemgalē meteoroloģiskā situācija braukšanu pa galvenajiem autoceļiem neietekmē, savukārt apgrūtināti braukšanas apstākļi ir pa Tallinas šoseju no Bīriņu pagrieziena līdz Igaunijas robežai, pa Vidzemes šoseju no Alūksnes līdz Igaunijas robežai, kā arī pa Gulbenes–Pļaviņu, Gulbenes–Rēzeknes un Gulbenes–Balvu šosejām.

Uz reģionālajiem autoceļiem sniegs un apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanu Alūksnes, Balvu, Gulbenes, Jēkabpils, Krāslavas, Limbažu, Ludzas, Madonas un Preiļu apkaimēs. Līdzīga situācija ir arī uz vietējās nozīmes ceļiem.

Latvijas autoceļu uzturētājs veicot ceļu attīrīšanu no sniega un pretapledojuma apstrādi slidenajos posmos. Uzturēšanas darbos šorīt bijušas iesaistītas 70 ziemas dienesta tehnikas vienības.

LVC atgādina, ka autoceļi ir sadalīti dažādās uzturēšanas klasēs un tiek uzturēti prioritārā secībā, proti, vispirms tiek tīrīti un apstrādāti ar pretslīdes materiāliem valsts galvenie un pēc tam reģionālie un vietējie autoceļi atbilstoši to uzturēšanas prasībām.

Lai nepakļautu sevi un citus ceļu satiksmes dalībniekus paaugstinātam riskam, LVC aicina autovadītājus izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl