Komentāri

Šodien labdarības akcijas Eņģeļi pār Latviju ietvaros daudzi sabiedrībā pazīstami cilvēki kļuva par labdarības zvanu centra operatoriem. Proti, ziedot gribētāji varēja, piezvanot ziedot naudiņu, un parunāt, piemēram, ar Valteru Krauzi, Janu Duļevsku, Inetu Radeviču, Artūru Medni, Binniju Ārbergu, Māri Grigali un citiem.

Foto: LETA

Foto: LETA

Skaties.lv, cenšoties netraucēt augstsirdīgo nodarbi, apjautājās dažiem no akcijas dalībniekiem dalīties iespaidos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valters Krauze atzina, ka zvani ir ļoti dažādi un daži no zvanītājiem vispār ir pārsteigti, ka kāds ar viņiem runā. ”Lielākā daļa vēlas, lai varētu palīdzēt pēc iespējas vairāk bērniem,” atklāj Krauze, ”īpaši man patika kādas kundzes teiktais – katra paēduša cilvēka pienākums ir palīdzēt vēl kādam.”

Savukārt Ineta Radeviča atzina, ka viņa šādā pasākumā piedalās pirmo reizi un viņai radies ļoti silts un patīkams iespaids. ”Man ir prieks, ka man ir iespēja piedalīties šādā pasākumu, un pateicos katram zvanītāja,” atzina Radeviča.

Jana Duļevska atzīst, ka jūtas gandarīta, ka mūsu sabiedrībā ir tik dāsni un izpalīdzīgi cilvēki. ”Viena kundzīte pat apraudājās, mēs tik sirsnīgi aprunājāmies,” stāsta Duļevska.

Savukārt Artūrs Mednis atzina, ka vairāk zvana vecāka gadagājuma cilvēki: ”Es jūtu, ka zvana pensionāri, arī bērni. Tomēr vairāk cilvēki, kuri saprot, kā tas ir.”

Plašāk par akcijas Eņģeļi pār Latviju iespaidiem skaties video.

Lasi vēl