Skumjš stāsts: bijušais cietumnieks Rīgas centrā pārdod pasi par diviem eiro

Komentāri
Skumjš stāsts: bijušais cietumnieks Rīgas centrā pārdod pasi par diviem eiro
Foto; Jānis Zvērs, TV3 Ziņas

“Es tev pārdošu pasi par diviem eiro” – pie diennakts pārtikas veikala Čaka ielā teica 31 gadus vecais Ervīns. Sākumā tas likās kā joks, līdz viņš izvilka pasi un piedāvāja “nofočēties”.

Vismaz puisis nemeloja, atzīstot, ka naudu prasa aliņam. Iedevu vienu eiro, kas bija makā. Ervīns nesen esot iznācis no cietuma, kur trīs mēnešus “atsēdējis” par zādzību, esot smagi sasirdzis un ilgi vairs nedzīvošot. Vai tā ir taisnība, nezinu, bet klepus viņam bija pamatīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Es pasi nenopirku, bet pavisam iespējams, kāds cits to izdarīja, un Ervīns, pats nezinot, kļūs par firmas īpašnieku. Cerams, ka puisis izķepurosies, lai gan, būsim godīgi, brīnumi notiek reti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl