Skumji! Kamēr viens skolēns dižojas ar jaunāko viedtālruni, citam nav pat rakstāmlietu

Pievienot komentāru
Skumji! Kamēr viens skolēns dižojas ar jaunāko viedtālruni, citam nav pat rakstāmlietu
Foto: Flickr / Juhan Sonin

Pavisam drīz beigsies vasaras brīvlaiks, un skolēni atkal sēdīsies skolu solos. Taču, kamēr kāds jaunietis, iespējams, dižosies ar jaunākā izlaiduma tālruni, citam pat nebūs jaunas skolas somas vai penāļa. Latvijas Bērnu fonds sauc palīgā un aicina cilvēkus ziedot dažādas kancelejas preces un apģērbu, ko vēl pirms septembra nogādāt ģimenēm, kuras pašas to nevar atļauties.

1. septembris vairs nav aiz kalniem – laiks, kas jebkuram skolēnam ir īpašs notikums. Diemžēl daudzām ģimenēm Latvijā šis laiks sagādā arī skumīgākus brīžus, jo trūkst līdzekļu, lai bērnus pienācīgi sagatavotu skolas gaitām.

Ar akcijas Dāvā prieku skolā iet! Latvijas Bērnu fonds cer uz iedzīvotāju atsaucību. Revidējot mantas – nemest ārā rakstāmlietas, penāļus, skolas somas, burtnīcas un klades, ziemas jakas, sporta tērpus vai apavus, bet gan atdot tās tām ģimenēm, kurām nav pa kabatai visu skolai nepieciešamo iegādāties pašiem.

Ziedojumi tiek vākti ģimenēm no visas Latvijas. To stāsti ir dažādi – kāds aug daudzbērnu ģimenē, par kādu rūpējas tikai viens vecāks, vēl kādam – tuvinieki ir bez darba. Skolēni mēdzot būt arī nežēlīgi un ņirgāties par tiem, kam nav modernākā tālruņa, kur nu vēl – ja nav jaunas somas. Ziedojamās skolas mantas var atstāt tirdzniecības centra Galleria Riga 5. stāvā, katru dienu no 12.00 līdz 19.00.

Skaties video: