Skumji, bet fakts: daudzu Latvijas skolu slēgšana ir neizbēgama

1 komentārs

Ņemot vērā niecīgo bērnu skaitu, skolu slēgšana Latvijā ir neizbēgama. Par to, kāda situācija ir patlaban un kādas reformas veicamas, piektdien premjere Laimdota Straujuma spriedīs ar Izglītības ministrijas un pašvaldību pārstāvjiem.

No gandrīz 800 valsts un pašvaldību vispārējās izglītības iestādēm trešdaļā jeb 270 mācās mazāk nekā simts skolēnu. Tostarp Latvijā ir aptuveni 90 skolas, kurās bērnu skaits nepārsniedz piecdesmit. Šogad saskaņota jau vairāku skolu slēgšana vai reorganizācija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēdējo desmit gadu laikā skolēnu skaits sarucis par trešdaļu. Pirms desmit gadiem tas bija ap 300 000, bet pagājušajā mācību gadā nesasniedza pat 200 000. Prognozes liecina, ka tuvākajos gados tas paliks aptuveni tādā pašā līmenī.

Skaties video:

TOP komentāri

  • arachiks
    0 0 0

    arachiks

    Kāda problēma,aizslēdza visas mācību iestādes un nubūs problēmu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl