Komentāri
Skrienot pakaļ kaķim, gadu veca meitene iekrīt dīķī, informē mediķi
Kaķis (Zane Bitere / LETA)

Pirmdien, 29. maijā, Kurzemē, skrienot pakaļ kaķim, dīķī iekritusi kāda gadu un trīs mēnešus veca meitene, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Klātesošie pieaugušie pamanījuši, ka meitene iekritusi dīķī, viņu izvilkuši un snieguši palīdzību. Mediķi meiteni stabilā stāvoklī nogādājuši slimnīcā izmeklējumu veikšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Vidzemē kāds gadu vecs puika sev uzrāvis virsū karstu tējas krūzi. Bērns guvis krūškurvja un vēdera termiskus apdegumus un nogādāts slimnīcā Rīgā.

Kopumā pagājušajā diennaktī NMPD saņēmis 1162 izsaukumus, no kuriem 216 bijuši saistīti ar traumām un negadījumiem.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl