Komentāri

Lai tiktu pie “kustamās mantas” “Skonto” stadiona saimnieki saņēmuši brīdinājumu no tiesu izpildītāja, ka tuvākajā laikā varētu tikt uzarts “Skonto” stadions. Ja draudi īstenosies, tas pieliktu punktu futbola līdzjutēju cerībām Rīgā ieraudzīt Eiropas čempionus, Portugāles nacionālo futbola izlasi ar Krištianu Ronaldu priekšgalā.

Kā norāda SIA “Adventik Group”, kas “Skonto” stadionu iegādājās pirms pāris gadiem, juridiskais konsultants Juris Jurašs, pēc tiesu izpildītāju interpretācijas viss tas, kas atrodas zemē, tostarp zem futbola laukuma izveidotā ūdens laistīšanas sistēma, ir kustama manta, un, lai tai piekļūtu, laukums tuvākā laikā varētu tikt uzrakts, lai caurules varētu aizvest prom.

Jurašs pieļauj, ka notiekošais ir šantāža, kurā ierautas valsts amatpersonas un, iespējams, arī Latvijas Futbola federācijas augstākā vadība, ar mērķi nomainīt stadiona apsaimniekotāju, kuram SIA “Adventik Group” uzticējis organizēt stadiona darbu, tostarp apkalpot izlases spēles, par kurām LFF maksā ap 38 000 eiro.

Par notiekošo “Skonto stadionā”, kur jau demontēti krēsli un apgaismojums, Valsts policija sākta resoriskā pārbaude.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl