Komentāri

Lai tiktu pie “kustamās mantas” “Skonto” stadiona saimnieki saņēmuši brīdinājumu no tiesu izpildītāja, ka tuvākajā laikā varētu tikt uzarts “Skonto” stadions. Ja draudi īstenosies, tas pieliktu punktu futbola līdzjutēju cerībām Rīgā ieraudzīt Eiropas čempionus, Portugāles nacionālo futbola izlasi ar Krištianu Ronaldu priekšgalā.

Kā norāda SIA “Adventik Group”, kas “Skonto” stadionu iegādājās pirms pāris gadiem, juridiskais konsultants Juris Jurašs, pēc tiesu izpildītāju interpretācijas viss tas, kas atrodas zemē, tostarp zem futbola laukuma izveidotā ūdens laistīšanas sistēma, ir kustama manta, un, lai tai piekļūtu, laukums tuvākā laikā varētu tikt uzrakts, lai caurules varētu aizvest prom.

Jurašs pieļauj, ka notiekošais ir šantāža, kurā ierautas valsts amatpersonas un, iespējams, arī Latvijas Futbola federācijas augstākā vadība, ar mērķi nomainīt stadiona apsaimniekotāju, kuram SIA “Adventik Group” uzticējis organizēt stadiona darbu, tostarp apkalpot izlases spēles, par kurām LFF maksā ap 38 000 eiro.

Par notiekošo “Skonto stadionā”, kur jau demontēti krēsli un apgaismojums, Valsts policija sākta resoriskā pārbaude.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl