Skolu direktori: Pedagogu skaits sarūk, radot nopietnu valsts mēroga problēmu

Izglītības iestādēs skolēnu skaits vietām pieaug, vietām paliek nemainīgs, tomēr pedagogu skaits arvien sarūk, radot nopietnu valsts mēroga problēmu, to aģentūrai LETA atzina trīs Rīgas vidusskolu direktori.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

  • Domas , pārdomas

    Domas , pārdomas

    Par to , ka Izveidotās ekonomikas dēļ katru gadu Sarūk Latvijas iedzīvotāju skaits , valdībā neviens sevišķi neuztraucas , jo sistēma ir izveidota biznesa aprindām , bet viņiem galvenais , lai būtu cilvēki , kuri strādātu viņu uzņēmumos , pie tam pilnīgi vienalga no kurienes tie būtu un kādā valodā runā . Galvenais , lai biznesa uzdevumus pildītu . Skolotāji , ārsti , policijas darbinieki un pārējie arī ir aizvietojami ar čakliem viesstrādniekiem . Padomju režīma periodā Latvijā uz patsāvīgu dzīvi iebrauca vairāk , kā miljons cilvēku no visas padomju lielvalsts , bet tagad tas pats variants iespējams ar laiku tiks realizēts biznesa darbības vajadzībām , jo Latvijai esot dots mājiens tam , ka demografiskā situācija nedrīkstētu ietekmēt biznesa attīstības vajadzības . Cik garš , tik plats .
  • atrisinājums

    atrisinājums

    Nekavējoties, apvienot abas skolu sistēmas (valsts valodas un svešvalodas). Tad vajadzēs mazāk skolotāju un ar ietaupīto naudu varēs pacelt skolotāju algas. Birokratu arī tik daudz nevajadzēs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!