Skolotājiem nav skaidrības, kā jaunajā kompetenču saturā vidusskolēniem organizēt mācības

Šis ir beidzamais mācību gads, kurā skolotāji var vingrināšanās režīmā iepazīt jauno – kompetencēs balstīto – mācību saturu. Nākamgad tas jau būs jāievieš visās skolās.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Ruta

  Ruta

  Žēl, ka viss ir uz skolotāju pleciem..jēgpilni uzdevumi, satura atlasīšana, metožu izgudrošana...kur iztērēti tie 14 miljoni, kuri tika piešķirti projektam Skola 2030? Ja skolotājs vēlas visu jauno ieviest, pie kam skolēniem kaut ko iemācīt, tad 24 stundu diennaktī ir par maz. Ir,protams, labas lietas arī, bet nav pārliecības, ka tas, ko darām, ir pareizāk, labāk tieši mūsu sabiedrībā.
 • Zigis L

  Zigis L

  Tam vajag daudz lielāku finansējumu un vairak darba stundas pedagogam.
 • Lāsma Kalnozola

  Lāsma Kalnozola

  Kompetenču izglītības modelis ir izgāzies visur, kur tas ieviests. Kādēļ tik izmisīgi pie tā turas mūsu "speci"? Ka tik ne tamdēļ, ka savādāk nemācētu apgūt piešķirto finansējumu
 • S

  S

  Skaidrs ir tikai tiem, kas vidusskolénus un skolu redz tikai no árpuses, bet nevienu nodarbibu klasés gadus 10 nav organizéjusi un vadíjusi.
 • Inga Rutkovska Barone

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!