Skolotājiem individuālo konsultāciju apmaksai novirza 12,3 miljonus eiro

0 Komentāru
Skolotājiem individuālo konsultāciju apmaksai novirza 12,3 miljonus eiro
AFP/SCANPIX

Skolotāju un atbalsta personāla individuālo konsultāciju apmaksai mācību satura apguvei Covid-19 pandēmijas laikā tiks novirzīti 12,311 miljoni eiro, ceturtdien lēma valdības sēdē.

Minētais finansējums paredzēts atbalstam diviem mēnešiem, lai nodrošinātu piemaksas skolotājiem un atbalsta personālam, tostarp vispārējās izglītības iestāžu skolotājiem un atbalsta personālam, kā arī profesionālās izglītības iestāžu vispārizglītojošo mācību priekšmetu skolotājiem, kas sagatavo izglītojamos valsts pārbaudes darbiem.

Pēc Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) aplēsēm, uz atbalstu varētu pretendēt 21 429 skolotāji, kas sniedz individuālas konsultācijas obligātā mācību satura apguvei skolēniem, kuri ir pakļauti priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riskam dažādu iemeslu dēļ, 12. klases skolēniem vispārizglītojošās skolās, bet profesionālajā izglītībā – skolotājiem, kuri sagatavo izglītojamos valsts pārbaudes darbu kārtošanai 2021. gada pavasarī.

Jau ziņots, ka no 2020. gada 9. novembra līdz 6. aprīlim valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija ar mērķi mazināt Covid-19 izplatību.

Lasi vēl:

0 Komentāru