Skolēnus aicina pieteikties Ēnu dienai “TV3 Group”

0 Komentāru
Skolēnus aicina pieteikties Ēnu dienai “TV3 Group”
PUBLICITĀTES FOTO

Turpinās pieteikšanās ikgadējai “Junior Achievement Latvia” (“JA Latvia”) karjeras izglītības programmai “Ēnu diena”.

Līdz 3. februārim skolēniem ir iespēja pieteikties “Ēnu dienai” mediju grupā “TV3 Group”. Šogad skolēniem ir iespēja “ēnot” sporta komentētāju televīzijā, projektu vadītāju Mārketinga un komunikācijas nodaļā, projektu vadītāju Reklāmas pārdošanas un plānošanas nodaļā, iepirkto filmu un seriālu plānošanas projektu vadītāju, izklaides ziņu redaktori Skaties.lv redakcijā un lokāli ražotā satura projektu vadītāju.

Pieteikties “Ēnu dienai” mediju grupā “TV3 Group” iespējams šeit! 

Šogad “Ēnu diena” norisināsies 12. februārī un “Ēnu dienas” tēma ir perspektīvās profesijas, kuras nākotnē saskaņā ar šā brīža darba tirgus prognozēm būs pieprasītākas nekā tajās pieejamo speciālistu skaits.

“Ēnu devēju” un “ēnotāju” sastapšanās notiek karjeras portālā “enudiena.lv”. No 2019. gada 12. decembra savas vakances reģistrēt sāka “ēnu devēji”, un šobrīd skolēnu izvēlei jau ir pieejamas 2300 dažādas vakances.

Pērn “Ēnu dienā” piedalījās 1545 “ēnu devēji”, kuri piedāvāja kopumā 8664 vakances. Uz piedāvātajām vakancēm pretendēja 34 000 reģistrētu “ēnotāju”. Pieprasītākās profesijas bija programmētājs -341 pieteikums, fizioterapeits – 273, pilots – 260 un gaisa kuģa stjuarts – 250.

Savukārt “ēnu devēju” piedāvātākās profesijas bija ugunsdzēsējs glābējs – 279 vakances, neatliekamās palīdzības ārsta palīgs – 222 vakances, sabiedrisko attiecību speciālists – 207 vakances.

“Ēnu dienas” mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum. Darba devējiem savukārt tā ir laba iespēja veidot sava uzņēmuma atpazīstamību un piesaistīt nākamos kolēģus.

0 Komentāru