Komentāri

Skolēnu brīvlaiks vecākiem nereti nozīmē galvassāpes. Ko darīt, ja nav ne lauku, ne vecmāmiņu, ne iespēju algot aukli, bet bērns ir pārāk mazs, lai viņu atstātu vienu?

Inesei ir divi bērni, septītklasnieks Eduards un pirmklasniece Klinta. Meita brīvlaikā atrodas pie vecmāmiņas un vectētiņa, bet dēls palicis Rīgā, jo viņam katru dienu basketbola treniņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Man ir palaimējies tādā ziņā, ka ir vecāki, kuri Rēzeknē var pieskatīt meitu, kamēr viņai ir brīvdienas, bet, ja nebūtu tās iespējas, būtu jāņem atvaļinājums vai jāatstāj viņu vienu pašu mājās. Ir gadījies, protams, ka dažas dienas viņa ir palikusi mājās. Labi, ka ir mobilais telefons, tad var sazvanīties, ja ir kādas problēmas, viņa uzreiz zvana,” stāsta Inese.

Tikmēr otrklasnieks Emīls pirmo reizi ieradies brīvā laika centrā Daugmale. Pavisam Rīgā tādi ir 22 un nodarbības tajos notiek bez maksas. Emīls ir sajūsmā: ”Te ir interesantāk nekā pie mammas darbā.”

Pavasara un rudens brīvlaikos centru apmeklē vairāk bērnu nekā ikdienā. Daugmale ir viens no nedaudzajiem centriem, kas strādā līdz pat vakaram.

Tomēr vairums brīvā laika centru Rīgā strādā tikai līdz trijiem pēcpusdienā. Pašvaldība piedāvā alternatīvas: dienas nometnes, dažādas aktivitātes bibliotēkās.

Izglītības speciālisti aicina vecākus atcerēties, ka brīvlaiks ir domāts atpūtai, tāpēc labi, ja bērni kādu dienu var vienkārši palikt mājās un nedarīt neko.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl