Komentāri

Rīdzinieks Reinis vienu gadu pavadīja Ķīnā skolēnu apmaiņas programmā. Puisis teic, – tā bijusi unikāla pieredze, kas dīvainā kārtā ļāvusi apjaust mīlestību pret dzimteni.

“Sapratu, cik tā ir vērtīga lieta, ka es esmu viens no tiem diviem miljoniem latviešu, kas ir mazāk nekā 0,1% no visiem pasaules iedzīvotājiem. Tas nozīmē, ka es tiešām esmu īpašs cilvēks, un to es apzinājos. Nu es tiešām zinu, ka es palikšu Latvijā!” stāsta Reinis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš neslēpj, ka kultūršoks bijis liels – kaut vai tas, ka mācības notikušas no 7 rītā līdz desmitiem vakarā, toties šajā laikā zēns esot labi iemācījies ķīniešu valodu.

Vēl vairākiem desmitiem jauniešu no Latvijas došanās apmaiņas programmā vēl tikai priekšā. Daži izvēlējušies eksotisku pieredzi Čīlē, Honkongā vai Hondurasā, bet lielākā daļa priekšroku devusi Eiropas valstīm.

Tiesa, došanās AFS apmaiņas programmā nav lēts prieks. Dalības maksa atkarīga gan no izvēlētās valsts, gan uzturēšanās ilguma, tāpat arī ceļa izdevumi ir jāsedz pašiem. Savukārt viesu ģimene, uzņemot skolēnu, gādā par to, kā par savu ģimenes locekli.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl