Skolas vadībai ”nav laika” laikus publicēt stundu sarakstu

Komentāri

Rīgā ir kāda skola, kuras audzēkņi ļoti vēlas mācīties, bet skolas vadība liek šķēršļus, lai viņi to veiksmīgi varētu darīt. Rīgas Stila un modes profesionālajā vidusskolā sagatavo ne tikai frizierus un drēbniekus, bet arī ”gaišreģus”, jo audzēkņiem pašiem jāizdomā nākamās dienas stundu saraksts.

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis ziņu no kādas satrauktas skolnieces. ”Nekad nav zināmas stundas nākamajai dienai, kur nu nedēļai. Un retums, kad izliek dienas laikā, parasti stundu saraksts e-klasē tiek ielikts ap 19.00. Gan skolotāji, gan skolēni ir neapmierināti, taču, kad tiek jautāts, kad kaut kas mainīsies, tiek attraukts, ka vadībai neesot laika. Kā es varu sagatavoties, ja nezinu stundu sarakstu?”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mācību iestādes direktore norāda, ka nav lietas kursā par notikušo.

Direktores vietniece Jūlija Opikova norāda, ka tā mēdz gadīties, bet tie ir tikai izņēmuma gadījumi.

Vairāk skatieties pievienotajā video.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl