Skolas pusdienu apmaksai Siguldā izveidota īpaša mobilā lietotne

2 komentāri

Siguldā skolēnu vecākiem vairs nebūs jālauza galva, vai viņu atvase ir paēdusi, jo turpmāk šīs ziņas viņiem būs iespēja saņemt savā telefonā. Līdz ar digitālās sistēmas “Paēd!s” ieviešanu vecāki par skolas maltītēm varēs samaksāt mobilajā lietotnē.

30. augusta rītā TV3 raidījumam ”900 sekundes” Siguldas novada domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics atklāja, ka aplikācija darbību sāks tieši 1. septembrī un vislielākie tās ieguvēji būs bērni un viņu vecāki.

Vecākiem būs iespēja samaksāt par sava bērna pusdienām elektroniski ar mobilā telefona palīdzību, un bērn, jau nākamajā dienā pēc apmaksas veikšanas, uzrādot Siguldas QR kodu savā telefonā vai Siguldas ID karti, varēs saņemt siltas pusdienas.

Tāpat svarīgi, ka ar aplikācijas palīdzību vecākiem būs iespēja sekot līdzi tam, vai bērns patiešām ir paēdis skolas pusdienas vai tomēr aizgājis uz netālo veikalu pēc našķiem.

Īstenojot inovatīvu risinājumu ērtākai komplekso ēdienreižu apmaksai, septembrī Siguldas Valsts ģimnāzijā, Siguldas 1. pamatskolā un Siguldas pilsētas vidusskolā tiks ieviesta digitālā ēdināšanas apmaksas sistēma ”Paēd!s”. Tādējādi, mobilajā lietotnē sekojot līdzi izlietotajam ēdienreižu skaitam, vecāki varēs novērtēt, vai bērns mācību dienās ir pilnvērtīgi un veselīgi paēdis.

2 komentāri