Skolās līdz pat ziemas beigām būs pieejami bezmaksas augļi un dārzeņi. Skaties FOTO

Komentāri
Skolās līdz pat ziemas beigām būs pieejami bezmaksas augļi un dārzeņi. Skaties FOTO
FOTO: Ilze Vēbere ()

Šodien Latvijas skolās sākās ikgadējā programma Augļi skolai. Līdz pat nākamā gada 17. februārim skolēniem bez maksas tiks izsniegtas augļu un dārzeņu porcijas.

Skolēni no 1.-9. klases trīs reizes nedēļā bez maksas saņems 100 gramus svaigu augļu un ogu – ābolu, bumbieru, dzērveņu – vai dārzeņu – burkānu, kāļu, kolrābju, kāpostu, ķirbju vai to asorti porciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eiropas Savienības līdzfinansētajā bezmaksas programmā Augļi skolai piedalās 781 skola jeb 164 608 skolēni, kas ir 94% no mērķauditorijas. Šī ir Eiropas Savienības līdzfinansēta programma. Augļiem un dārzeņiem jābūt transportētiem no to ražošanas vietas līdz skolēniem ne tālāk par 300 kilometriem.
Līdzās programmai Augļi skolai visu mācību gadu turpinās programma Skolas piens, kuras laikā bērnudārzu audzēkņiem un skolēniem ir iespēja katru mācību dienu saņemt līdz 250 mililitriem piena vai citus piena produktus.

Abās programmās Eiropas Savienība sedz 90% no attiecināmajām izmaksām, bet 10% ir jānodrošina dalībvalstij.

Plašāk par programmu Augļi skolai TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl