Nežēlīga izrēķināšanās skolā; vadība neliekas ne zinis

41 komentārs

Nežēlīga izrēķināšanās divu skolēnu starpā – video, kurš ievietots kādā no sociālajiem portāliem, ir norādes, ka tas noticis Aizkraukles profesionālajā vidusskolā.

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis ziņu no kāda satraukta skatītāja: ”Labdien. Vēlos vērst Jūsu uzmanību uz to, ka skolā šādi gadījumi nav retums, kad tiek piekauts kāds skolēns, bet video izlikts publiskai apskatei, lai paņirgātos par piekauto. Skolas vadība neliekas ne zinis par notiekošo.”

Video tiek parādīts mācību iestādes direktorei, viņas pirmā reakcija – tas ir inscenējums, jo nevar būt tā, ka konflikts notiek direktores kabineta durvju priekšā, un viņa par to neko nezina.

Bez Tabu komandas sastaptie audzēkņi apstiprina, ka šāda veida konflikta risināšanas skolā notiek.

Skolas sociālā pedagoģe sākuma noliedz iespēju, ka šāds gadījums skolā noticis, tomēr beigās atceras, ka šāds konflikts esot bijis.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

 • Ieva
  0 0 0

  Ieva

  Skumji, ka tāda sabiedrības daļa un slānis veidojas, kam galvā nekā nav un vēl citus sit, visi tie bērni autiņos staigā bet nodzērurušies pamatīgi! Un izskatās pēc uzvedības ka tur arī nekas nemainīsies, ja vienīgais ar ko tādi jaunieši savos profilos var palielīties ir alkohola pudeles.....es atvainojos, bet viņi jau vēl bērni esot ir reāli norakstāma sabiedrības padibene! Jo tas ir skaidrs, ka pelēkā viela tur nekad nav bijusi un ja 1 grams ir bijusi piedzimstot, tad tā pati ir jau sen nodzerta un nopīpēta! Normāli domājoši un izglītoti cilvēki tā neuzvedas, vislabākais variants tādus aizsūtīt uz kādu pāraudzināšanas iestādi un likt pamatīgi strādāt! Smags darbs šitādus pāraudzinātu un sabiedrībai tādi nebūtu jāuztur!
 • Eta
 • RITA
  0 0 0

  RITA

  TA DIEMZEL NOTIEK SKOLAS UN PEDAGOGUS TAS MAZ UZTRAUC ARI MANAM BERNAM BERNAM METAS PAKAL VAIRAKI PAR LAIMI VINS AIZBEGA BET TAD KAD TO STASTIJU DIREKTOREI PARAUSTIJA TIK PLECUS PATI NEMU UN PA VIENAM IZDREBINAJU

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl