Skatītājiem Baltijā valstīs beidzot pieejams “discovery+”. Kādas pārraides un šovus varēsim redzēt?

0 Komentāru

Skatītājiem Baltijas valstīs beidzot ir pieejams “Discovery” globālā mēroga izklaides straumēšanas pakalpojumu sniedzējs – “discovery+”, kas piedāvā iespaidīgu satura klāstu – sporta pārraides, izklaidi dažādu nozaru entuziastiem un ekskluzīvus oriģinālos raidījumus dažādos žanros. “discovery+” pārraida izcilu saturu no visas pasaules, kā arī vietējos raidījumus ar pašmāju talantiem.

“discovery+” saturs pieejams nākamās paaudzes televīzijas “Go3” piedāvājumā. Kā skaidro mediju grupas ”TV3 Group” vadītājs Baltijā Kristians Antings, sākumā “discovery+” saturs būs pieejams visiem 250 00 “Go3” skatītāju kopš pirmās dienas, ļaujot iepazīt saturu. Savukārt pēcāk “discovery+” būs papildu pakete “Go3” platformā, kuru būs iespējams abonēt, lai izmantotu visas satura sniegtās iespējas.

Kāds saturs būs pieejams “Go3” lietotājiem?

Tagad ”Go3” lietotāji varēs baudīt plašu video saturu pēc pieprasījuma tādos pasaulē zināmos kanālos, kā piemēram, ”Discovery Channel”, ”TLC” un ”Eurosport”.

“Būs pārstāvēti visi populārie žanri – dzīvesstils, attiecības, pavārmāksla, auto, noziegumi, pārdabiskais žanrs, piedzīvojumi, daba un vēsture, zinātne, tehnika un ekoloģija. Būs viss. Būs arī “Eurosport” pārraides. Piedāvāsim “discovery+” oriģinālus – tie būs pieejami platformā digitālā veidā. Tie būs moderni, stilīgi un platformai piemēroti raidījumi,” atklāj Discovery Inc.” vecākais viceprezidents un Centrālā un Austrumeiropas, Tuvo Austrumu, Āfrikas un Krievijas reģionu ģenerāldirektors Džeimijs Kuks.

“Tas ir aizraujošs papildinājums. “Discovery” ir pasaules līderis realitātes izklaides nozarē. Tas papildinās “Go3″ klāstu, kura stiprās puses ir populārākās filmas un seriāli, vietējās pārraides un ziņas. Tieši šī aspekta mums trūka. Sadarbība ar pasaules spēcīgāko spēlētāju šai jomā ir aizraujoša,” norāda Antings.

“Go3” skatītāji Latvijā, Lietuvā un Igaunijā varēs izbaudīt ik mirkli no Tokijas olimpiskajām spēlēm

Abonentiem kanālā ”Eurosport” būs iespēja sekot līdzi pasaules svarīgākajiem notikumiem sportā, tostarp Tokijas olimpiskajām spēlēm, kas ir viens no gaidītākajiem sporta pasākumiem šogad.

Vienlaikus būs iespēja skatīties arī citus lielos sporta pasākumus – ”Australian Open”, ”French Open” un ”US Open Grand Slam” tenisa turnīriem, kā arī riteņbraukšanas sacensību ”Grand Tour” visiem posmiem, ietverot arī leģendāro ”Tour de France” velobraucienu. Papildus “Eurosport” kanālu saturam, ”Go3 discovery+” abonenti iegūs pieeju vairāk nekā 50 tiešraižu kanāliem, kuros tiks pārraidītas Olimpisko spēļu tiešraides.

“”Go3” pārsvarā koncentrējās uz furbolu un to, kas mums bijis līdz šim. Plašais pasākumu klāsts, jo piedāvā “Discovery” ir jebkura sporta fana sapnis. Neviens cits nepiedāvā tik daudz tiešraižu tādā kvalitātē un pasniegšanas veidā, kā piedāvās “Go3″ šīs sadarbības ietvaros,” stāsta Antings.

Kurai “Go3” skatītāju daļai paredzēta “discovery+” pakete?

Saturs paredzēts visai ģimenei, vienlaikus piedāvājot saturu arī dažādu nozaru entuziastiem. Zinātne, pavārmāksla, amatniecība un citas nozares – “discovery+” būs pieejams pats plašākais un interesantākais saturs.

Tāpat kā viss pārējais “Go3” saturs, “discovery+” saturs būs pieejams visās Baltijas valstu vietējās valodās.

Kā ziņots, Baltijā vadošā mediju grupa ”TV3 Group” un ”Discovery Inc.” 20.maijā paziņoja par sadarbības uzsākšanu ar globālo dokumentālo izklaides servisu ”discovery+”, paredzot integrēt unikālu ”discovery+” saturu nākamās paaudzes televīzijas ”Go3” piedāvājumā, kas būs pieejams visā Baltijas reģionā.

“Go3” skatītājiem būs iespēja baudīt un izpētīt discovery+ saturu bez papildus samaksas līdz pat 20. jūlijam.

0 Komentāru