22 komentāri
Skatītāj! Ņem vērā – TV programmām ir mainījusies numerācija!
Mikrofoni. (Ieva Lūka / LETA)

Ar TV skatītājiem svarīgu informāciju klajā nākuši Latvijas televīzijas programmu izplatītāji “Lattelecom” un “Baltcom”! Proti, televīzijas kanāliem TV3, LNT, TV6 un Kanāls 2 tagad būs mainīta atrašanās vieta pamatpakā jeb vietā, kur tu to atradīsi, pārslēdzot TV kanālus uz savas pults!

Sakarā ar grozījumiem Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumā uzreiz aiz obligātās bezmaksas kanāliem, kas Latvijā ir LTV1, LTV7, Riga TV24, Re:TV un Sportacentrs.com HD, ir jāiekļauj vēl četri kanāli un tikai tad visi pārējie.

Šīs izmaiņas stāsies spēkā 1. jūlijā.

Līdz ar to tagad, piemēram, ”Lattelecom” interaktīvajā televīzijā kanālu TV3 tu varēsi atrast 10. vietā (līdz šim tas atradās 3. vietā), kanālu LNT varēsi atrast 11. vietā (līdz šim tas atradās 4. vietā), TV6 būs atrodams 13. vietā (līdz šim tas atradās 6. vietā), bet Kanālu 2 – 14. vietā (līdz šim to varēji atrast 7. vietā), un kanālu 3+ varēsi atrast 16. vietā (līdz šim tas bija atrodams 10. vietā).

Savukārt virszemes televīzijā ”Lattelecom” interaktīvajā televīzijā kanālu TV3 tu varēsi atrast 16. vietā (līdz šim tas atradās 12. vietā), kanālu LNT varēsi atrast 17. vietā (līdz šim tas atradās 13. vietā), TV6 būs atrodams 18. vietā (līdz šim tas atradās 14. vietā), bet Kanālu 2 – 19. vietā (līdz šim to varēji atrast 14. vietā), un kanāls 3+ paliek nemainīgajā 20. vietā.

Nebēdā – kanāli aizvien vēl ir pieejami, tikai mainījuši “atrašanās vietu”!

Kur no 1. jūlija atrast savus iemīļotos kanālus? Lūk, atbilde:

 

TOP komentāri

 • Bruno Eihentāls
  +12 +11 -1

  Bruno Eihentāls

  Kaut kādas instances un komisijas atkal imitē darbu! Un saņem algas un prēmijas!
 • Ruta Melhere
  +7 +6 -1

  Ruta Melhere

  Esmu ļoti,ļoti dusmīga par jauno kārtību.Esmu samaksājusi līdz gada beigām,bet domāju,ka ar 1.janvāri neabonēšu.Jādomā par citiem piedāvājumiem un variantiem.Arī no pašreizējiem kanāliem tikai 60% skatos.Kurš var piedāvāt variantus?
 • ANTONINA
  +8 +6 -2

  ANTONINA

  Tas, ka kanāliem pamainīs vietas, nemainīs raidījuma kvalitāti- kā ir "klučošanās" tā būs, kā ir skaņas traucējumi, tā arī būs. Par raidījuma kvalitatīvu pārraidi un kvalitāti neviens nedomā. Cipariņus pamaina, - kā mēs 'čakli strādājam !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl