22 komentāri
Skatītāj! Ņem vērā – TV programmām ir mainījusies numerācija!
Mikrofoni. (Ieva Lūka / LETA)

Ar TV skatītājiem svarīgu informāciju klajā nākuši Latvijas televīzijas programmu izplatītāji “Lattelecom” un “Baltcom”! Proti, televīzijas kanāliem TV3, LNT, TV6 un Kanāls 2 tagad būs mainīta atrašanās vieta pamatpakā jeb vietā, kur tu to atradīsi, pārslēdzot TV kanālus uz savas pults!

Sakarā ar grozījumiem Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumā uzreiz aiz obligātās bezmaksas kanāliem, kas Latvijā ir LTV1, LTV7, Riga TV24, Re:TV un Sportacentrs.com HD, ir jāiekļauj vēl četri kanāli un tikai tad visi pārējie.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šīs izmaiņas stāsies spēkā 1. jūlijā.

Līdz ar to tagad, piemēram, ”Lattelecom” interaktīvajā televīzijā kanālu TV3 tu varēsi atrast 10. vietā (līdz šim tas atradās 3. vietā), kanālu LNT varēsi atrast 11. vietā (līdz šim tas atradās 4. vietā), TV6 būs atrodams 13. vietā (līdz šim tas atradās 6. vietā), bet Kanālu 2 – 14. vietā (līdz šim to varēji atrast 7. vietā), un kanālu 3+ varēsi atrast 16. vietā (līdz šim tas bija atrodams 10. vietā).

Savukārt virszemes televīzijā ”Lattelecom” interaktīvajā televīzijā kanālu TV3 tu varēsi atrast 16. vietā (līdz šim tas atradās 12. vietā), kanālu LNT varēsi atrast 17. vietā (līdz šim tas atradās 13. vietā), TV6 būs atrodams 18. vietā (līdz šim tas atradās 14. vietā), bet Kanālu 2 – 19. vietā (līdz šim to varēji atrast 14. vietā), un kanāls 3+ paliek nemainīgajā 20. vietā.

Nebēdā – kanāli aizvien vēl ir pieejami, tikai mainījuši “atrašanās vietu”!

Kur no 1. jūlija atrast savus iemīļotos kanālus? Lūk, atbilde:

 

TOP komentāri

 • Bruno Eihentāls
  +12 +11 -1

  Bruno Eihentāls

  Kaut kādas instances un komisijas atkal imitē darbu! Un saņem algas un prēmijas!
 • ANTONINA
  +8 +7 -1

  ANTONINA

  Tas, ka kanāliem pamainīs vietas, nemainīs raidījuma kvalitāti- kā ir "klučošanās" tā būs, kā ir skaņas traucējumi, tā arī būs. Par raidījuma kvalitatīvu pārraidi un kvalitāti neviens nedomā. Cipariņus pamaina, - kā mēs 'čakli strādājam !
 • Ome
  +6 +5 -1

  Ome

  Kautkads murgs. Kada viniem dala ka man ir salikta saciba.. Man bij erti ka es skatijos.. Tiesam kadam jau miljoni, projekts un man murgs.. Bet maksaju .ES

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl