Skaties.lv meklē četriem burvīgiem kaķēniem mājas!

7 komentāri
Skaties.lv meklē četriem burvīgiem kaķēniem mājas!
Foto: Skaties.lv

Portāla Skaties.lv redakcijas rīcībā nonākusi informācija par burvīgiem, laukos augušiem kaķēniem, kuriem draud jūrskola un tagad ļoti nepieciešamas mājas!

Kaķēni ir regdola un siāmas šķirnes krustojums. Minkas dzimuši laukos, ir ļoti veselīgi un rotaļīgi, turklāt kaķiem ir retas, koši zilas acis! Nepaliec vienaldzīgs, un palīdzi portālam Skaties.lv izglābt tos no sūra likteņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban kaķēni mīt Kalngales pusē, taču Skaties.lv redakcija tos var nogādāt arī uz Rīgu! Ja vēlies palīdzēt kādam no šiem skaistuļiem, raksti uz pasts@skaties.lv!

Palīdzēsim šiem skaistuļiem atrast mājas!

Varbūt arī tu vari kādam kļūt par vislabāko saimnieku pasaulē. Vai arī vari ziedot suņu patversmei, zvanot pa tālr.: 90006388. Viens zvans – ziedojums 1,42 eiro apmērā.

TOP komentāri

 • Sandra
  +1 +1 0

  Sandra

  Ieinteresēja viens no kaķēniem.Lūdzu iedodiet adresi,aizbrauksim pakaļ paši. Jau iepriekš, PALDIES!!!
 • Gunta Kursiša
 • Minka
  +1 +1 0

  Minka

  vai tad par "jūras skolu"nedraud reāla atbildība??!!!! ....kādi dienesti vispār to kontrolē??!!!..Atgādina padomjlaiku domāšanu- izsargāšanās vietā- aborts vai bērnu nams.....kad tais galvās atnāks kāds apskaidrības stariņš??!!!....

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl