Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

2 komentāri
Skaties.lv jauns rekords: maijā sasniegts portāla vēsturē lielākais faktisko lietotāju skaits
Skaties.lv

Sasniedzot gandrīz trešdaļu Latvijas iedzīvotāju jeb 536 125 cilvēkus (faktisko lietotāju skaits pēc ”Gemius” datiem), ziņu un izklaides portāls Skaties.lv maijā ne vien sasniedza portāla vēsturē augstāko rādītāju, bet ir kļuvis par 4. lielāko interneta portālu Latvijā, apsteidzot tādus portālus kā draugiem.lv un jauns.lv.

Salīdzinot ar šā gada aprīli, Skaties.lv auditorija maijā augusi par 14,1 procentu. Savukārt gada griezumā portāls audzis par 7,2 procentiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Būtiski audzis arī nacionālā video portāla TVplay apmeklējums, maijā sasniedzot 259 886 faktiskos lietotājus, kas gada griezumā ir pieaugums par 13,4 procentiem. Salīdzinot ar šā gada aprīli, maijā faktisko lietotāju skaits palielinājies par 52,6 procentiem.

Ritvars Bīders

Ritvars Bīders
Skaties.lv galvenais redaktors

”Galvenais iemesls veiksmīgajai izaugsmei – zinām, kā uzrunāt cilvēkus, izmantojot multiplatformu sniegtās iespējas un aktuālos notikumus.

“Šajā reizē mums to palīdzēja izdarīt pasaules čempionāts hokejā. Taču jau drīz būs basketbola un pludmales volejbola turnīri – cilvēkiem patīk sports un līdzi jušana, un mēs viņiem dodam to, ko viņi vēlas. Taču pats galvenais – zināt, kā to izdarīt. Un pēdējie rezultāti apstiprina, – mēs esam to iemācījušies!” skaidro Skaties.lv galvenais redaktors Ritvars Bīders.

Paldies mūsu sadarbības partneriem, kuri mums uzticas un ļaujas kopīgiem izaicinājumiem!

TOP komentāri

  • Super
    +3 +3 0

    Super

    Un kam jums par to jāpasakas? Manuprāt Neidam. :) No Neida rakstiem daudzi tik uzzināja par jums un arī es. :)
  • Daina Laukmane

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl