Skaties.lv jauns rekords: maijā sasniegts portāla vēsturē lielākais faktisko lietotāju skaits

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

2 komentāri
Skaties.lv jauns rekords: maijā sasniegts portāla vēsturē lielākais faktisko lietotāju skaits
Skaties.lv

Sasniedzot gandrīz trešdaļu Latvijas iedzīvotāju jeb 536 125 cilvēkus (faktisko lietotāju skaits pēc ”Gemius” datiem), ziņu un izklaides portāls Skaties.lv maijā ne vien sasniedza portāla vēsturē augstāko rādītāju, bet ir kļuvis par 4. lielāko interneta portālu Latvijā, apsteidzot tādus portālus kā draugiem.lv un jauns.lv.

Salīdzinot ar šā gada aprīli, Skaties.lv auditorija maijā augusi par 14,1 procentu. Savukārt gada griezumā portāls audzis par 7,2 procentiem.

Būtiski audzis arī nacionālā video portāla TVplay apmeklējums, maijā sasniedzot 259 886 faktiskos lietotājus, kas gada griezumā ir pieaugums par 13,4 procentiem. Salīdzinot ar šā gada aprīli, maijā faktisko lietotāju skaits palielinājies par 52,6 procentiem.

Ritvars Bīders

Ritvars Bīders
Skaties.lv galvenais redaktors

”Galvenais iemesls veiksmīgajai izaugsmei – zinām, kā uzrunāt cilvēkus, izmantojot multiplatformu sniegtās iespējas un aktuālos notikumus.

“Šajā reizē mums to palīdzēja izdarīt pasaules čempionāts hokejā. Taču jau drīz būs basketbola un pludmales volejbola turnīri – cilvēkiem patīk sports un līdzi jušana, un mēs viņiem dodam to, ko viņi vēlas. Taču pats galvenais – zināt, kā to izdarīt. Un pēdējie rezultāti apstiprina, – mēs esam to iemācījušies!” skaidro Skaties.lv galvenais redaktors Ritvars Bīders.

Paldies mūsu sadarbības partneriem, kuri mums uzticas un ļaujas kopīgiem izaicinājumiem!

2 komentāri