Skaties, kā latvieši dzīvoja astoņdesmitajos. Neredzēti foto!

34 komentāri
Skaties, kā latvieši dzīvoja astoņdesmitajos. Neredzēti foto!
Foto: F64

Trīsdesmit gadu nav ilgs laiks, tomēr daudziem mūsdienās astoņdesmitie šķiet jau gluži kā aizvēsture. Skaties.lv ielūkojās šajā dekādē un atklāja to no jauna fotogrāfijās!

Zaķusalas televīzijas tornis, Vanšu tilts, Jūras pērle – šīs ir tikai dažas no vietām, kas asociējas ar astoņdesmitajiem gadiem Latvijā. Tolaik rūpniecība piedzīvoja uzplaukumu un arī Padomju republika nežēloja naudu, lai uz “dzimtenes” svētkiem Rīgā noorganizētu krāšņu salūtu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kas attiecas uz iedzīvotāju dzīves līmeni, tad par to domas dalās – lai arī preces un pakalpojumi nemaksāja teju neko, to dabūšana daudzos gadījumos bija iespējama tikai “par blatu”.

Skaties foto:

TOP komentāri

 • nurks
  +18 +18 0

  nurks

  heee???? kas tas par bildem??? 10x saluts, 20x baznicas torni... un tas bija viss???
 • Valts
  +15 +15 0

  Valts

  Padomju laikos par ubagošanu bija kriminālatbildība un reāli sēdināja cietumā,ja tagad liktu cietumā tad neviena ubaga nebūtu.
 • patrioti
  +14 +14 0

  patrioti

  Tiešām neredzēta16 bilde. Par Latvijas karoga izkāršanu 80-jos visa valdība būtu stūra mājā. Kauns-autoram par vēstures nezināšanu.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl