Komentāri
Skaties foto! Kā Latvijas nākotne – bērni – redz drošību uz ceļa tumšajā laikā!
Avots: Valsts policija

Noslēdzies Valsts policijas rīkotais bērnu zīmējumu konkurss Esmu redzams – esmu drošs, kurā no 92 izglītības iestādēm piedalījās gandrīz trīs tūkstoši 1.-4. klašu audzēkņu.

Kopumā ir noskaidroti pieci konkursa uzvarētāji Rīgas reģionā – no Mežciema pamatskolas, Rīgas Centra humanitārās vidusskolas, Friča Brīvzemnieka pamatskolas, Laurenču sākumskolas un Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskolas. Visi uzvarētāji saņems policijas sarūpētas balvas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zīmējumu konkursa ietvaros Rīgas reģiona pārvaldē kopumā tika iesniegti 2986 skolēnu darbiņi, kuros bērni radoši izpaudās, akcentējot gaismu atstarojošo elementu nozīmi un to svarīgumu ceļu satiksmē. Konkursā piedalījās 1.–4. klašu skolēni kopumā no 92 Rīgas reģiona izglītības iestādēm.
Konkursa kārtība paredzēja divas konkursa kārtas – iecirkņu līmenī, kopā 15 iecirkņi, un reģionu līmenī. Rīgas reģionā no katra iecirkņa tika izvirzīti trīs labākie skolēnu darbiņi, kas tika apbalvoti un tālāk pretendēja uz uzvaru visa reģiona līmenī.

Reģiona līmenī 1. vietu konkursā ieguva Mežciema pamatskolas 3.b klases skolnieks Maksims Pužulis ar darbu Drošība pirmā vieta. 2. vietas ieguvēja ir Rīgas Centra humanitārās vidusskolas 3.a klases skolniece Elīza Zīda. Savukārt 3. vietu dalīja uzreiz trīs skolēni – Friča Brīvzemnieka pamatskolas 1. klases skolniece Madara Šlosa, Laurenču sākumskolas 3.b klases skolniece Ance Korņejeva un Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskolas 4.b klases skolniece Anna Kamenska.

Zīmējumu konkursa norises laikā Rīgas nepilngadīgo jomā strādājošie inspektori ar izglītojošām lekcijām viesojās 54 Rīgas reģiona izglītības iestādēs. Preventīva rakstura nodarbībās 1.–4. klašu skolēniem tika stāstīts par gaismu atstarojošo elementu nepieciešamību, lai, piedaloties ceļu satiksmē, neapdraudētu savu drošību. Tāpat skolēniem atgādināja par atstarojošās vestes nepieciešamību un tās nozīmi kā gājējiem, tā riteņbraucējiem, kuri pārvietojas pa ceļu diennakts tumšajā laikā.

Valsts policija pateicas ikvienam skolēnam par lielo aktivitāti, un centību, piedaloties konkursā Esmu redzams – esmu drošs.

Skaties foto!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl