Skaties FOTO: kā izskatīsies “Āfrikas savanna” Rīgas Zooloģiskajā dārzā

Komentāri
Skaties FOTO: kā izskatīsies “Āfrikas savanna” Rīgas Zooloģiskajā dārzā
Foto: Aigars Lazdiņš

Šodien Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā tika prezentēts, kā attīstās projekts “Āfrikas savanna”. Ekspozīcijas prezentācija notika Žirafu mājā, bet pēc tam tika apskatīta projektam atvēlētā teritorija.

Zooloģiskais dārzs projektu “Āfrikas savanna” īstenos par 2,1 miljonu eiro. Rīgas pilsētas pašvaldība nākamā gada budžeta programmai “Āfrikas savannai” paredzēti 1,125 miljoni eiro. Savukārt Saeima, apstiprinot nākamā gada budžetu, atbalstīja 400 000 eiro finansējuma piešķiršanu šā projekta realizēšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Projektā paredzēts, ka Zooloģiskajā dārzā tiks izbūvētas zebru, antilopju un surikātu mītnes ar dzīvnieku āra pastaigu laukumu, huzārpērtiķu mītne ar tai piegulošu ūdenskrātuvi, kā arī degunragputnu mītne ar apjumtu āra aploku izbūvi. Ekspozīcija ir idejiski savienota ar 2007. gadā uzcelto žirafu mītni un āra pastaigu laukumiem.

Foto

Plašāk par “Āfrikas savannu” TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl