Skaistumkopšanas speciālisti joprojām sola prasīt Pavļuta demisiju

Ja valdība otrdien neatbalstīs kosmētiķu un skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzēju kosmetoloģijā darba atsākšanu, skaistumkopšanas pakalpojumu asociācijas prasīs veselības ministra Daniela Pavļuta (AP) demisiju, aģentūrai LETA sacīja Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociācija (LKKA) prezidente Renāte Reinsone.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • ?

  ?

  Sen laiks. Valsts tiek iegremdēta nabadzībā, viss ir aizvērts, cilvēki sēž bez darba.
  Atgādināšu valstīj, ka ja cilvēkiem nav darba viņi nespēj maksāt nodokļus, tātad šajā gadījumā, cienītā valsts jūs jau zaudējām neskaitāmus miljonus.
 • Z Līvmane

  Z Līvmane

  Varētu padomāt, ka skaistumkopšanas nozare ir vienīgā, kurai ir grūtības..
 • Ilga

  Ilga

  Klausoties 18.februāra MK sēdi, secināju, cik neizglītots ir Pavļuta kungs. Bezsakara runas, kuras neviens no kolēģiem nesaprata. Kariņš viņu lūdza pat paskaidrot. Līdz sāka tulkot Pavļuta teikto. Un, otrāmkārtām, Pavļuts ieradās nesagatavojies, zinot, ka būs runa par skaistumkopšanas nozares atvēršanas iespējām jau 22.februārī, nespēja argumentēt, kādēļ nevērt vaļā! Viņam, redz, jānoskaidro precīzāk, kādi pakalpojumi ko veic, kāds tiem risks! Bāc... un kur tu biji 16.februārī, kad bija nolemts pārcelt uz 18.februāri jautājumu par skaistumkopšanu? Vēl viens momentiņš - ļoti rēcīgi Pavļuts uzvedās, kad deva viņam vārdu. Viņš kā maza meitene sabižojās, ka neviens nepaslavēja, VM sagatavoto prezentāciju 😂 tauta, lieti iesaku pieslēgties šo sēžu tiešraidei, lai redzētu un dzird mūsu varoņu īstās sejas un izglītības līmeni!
 • Rambo
  • Goo

   Goo

   Bleg cilvekiem vajag darbu lai varetu parupeties par sevi un ģimeni... tie kam šobrid liegts stradat sēz bez nauda... tev gan jau poh jo gan jau labu algu saņem

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!