Skaistas, bet neērtas! Tirgotāji neapmierināti ar gastronomijas paviljona jaunajām letēm

1 komentārs
Skaistas, bet neērtas! Tirgotāji neapmierināti ar gastronomijas paviljona jaunajām letēm
JĀNIS ZVĒRS, TV3 ZIŅAS

Jaunus vaibstus ieguvusi viena no populārākajām Rīgas iepirkšanās vietām – Centrāltirgus. Otrdien, 15.janvārī, atklāts tā izremontētais gastronomijas paviljons, kas tagad ir krietni mūsdienīgāks. Tajā būs arī īpaša mazu krodziņu un kafejnīcu zona.

Gastronomijas paviljons bija slēgts kopš 2016.gada rudens, un remontdarbu laikā tirgotājiem tika piedāvātas tirdzniecības vietas citos paviljonos. Zāles atjaunošana, tirdzniecības mēbeļu un aukstuma apgādes vitrīnu iegāde izmaksāja 1,68 miljonus eiro. Darbus veica pilnsabiedrība “IMG&Buildimpeks”.

“Bez nesošajām metāla konstrukcijām te mainījies viss – grīdas, caurules, pārējās komunikācijas, arī tirdzniecības saliņas ir jaunas, speciāli projektētas šim paviljonam,” norāda AS “Rīgas centrāltirgus” pārstāvis Aleksandrs Šuņins.

Lielākais jaunums ir vienā paviljona pusē izvietotais restorānu nodalījums. Te aizvien rosās strādnieki. Bāru, krodziņu un ēstuvju iekārtas uzstādītas pavisam nesen, dažas vēl pat nav izpakotas.

“Neilgi vēl turpināsies iekārtošanas darbi, atvērsies restorānu pilsētiņa. Centrālais gastromarkets – būs oficiālais nosaukums tam. Speciāli Centrāltirgum izstrādāti 27 ēdināšanas koncepti,” norāda Šuņins

Pārdevējiem par jauno paviljona iekārtojumu divējādas sajūtas.

“Gaišāk, skaistāk, bet nav tik ērtas. Neērti padot naudu, neērti padot visas preces. Varbūt pieradīsim! Uz šodienu – ļoti neērti,” saka pārdevēja Rebeka

Arī tirgus apmeklētājiem pārsteigums, redzot jauno paviljona nodalījumu.

“Ļoti daudz kafejnīcu! Mazliet par daudz. Neizskatās pēc tirgus vairs,” saka tirgus apmeklētāja Vija. Savukārt apmeklētājs Romāns pauž: “Nu tas ir labi, man patīk! Te var randiņus organizēt, tikšanās, parunāšanās. Vajag, vajag. Par daudz nekad nav, tā kā viss ir kārtība!”

Tagad uz remonta laiku slēgts tirgus Piena paviljons.

1 komentārs