Komentāri
Skaistā Latvija! Spēcīgais vējš Jūrmalas krastā izveidojis neparastus sniega un smilšu rakstus

Spēcīgās vēja brāzmas Jūrmalā atstājušas savas pēdas – sajaucoties sniegam ar smiltīm, krastā redzami savdabīgi raksti.

Šajās dienās ne tikai puteņo, bet daudzviet jūras piekrastes rajonos svilpo pamatīgs vējš. Piemēram, Jūrmalā vēja brāzmas bijušas tik spēcīgas, ka kādas daudzdzīvokļu ēkas logos iegāzusies priede, tomēr nepieradināmā daba aiz sevis atstājusi arī sava veida mākslu – turpat jūras krastā redzami vēja izpūsti sniega un smilšu raksti, liecina Jūrmalas “Facebook” lapā ievietotās fotogrāfijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajās dienās piejūrā norisinās vēl kāda interesanta dabas parādība – ieplūstot aukstajam gaisam, notiek jūras tvaikošana, tomēr spēcīgā vēja dēļ tā nav tik uzskatāmi redzama no krasta.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl