Komentāri

Sākot pierakstu uz valsts apmaksātām ārstu konsultācijām nākamajam gadam, Latvijas slimnīcās atkal veidojas garas rindas. Šorīt cilvēki gāza riņķī Stradiņa slimnīcas kardioloģijas centru. Slimnīca mierina – kvotas vēl ir, un aicina pacientus pierakstam izmantot e-pastu un telefonu, nevis stāvēt rindā reģistratūrā.

Vairāku desmitu cilvēku rinda jau no agra rīta – sistēmas bardaks. Tā šorīt redzēto savā Twitter profilā apraksta kardiologs Andris Skride.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dienas pirmajā pusē rinda pamatīga, bet pēcpusdienā jau izklīdusi. Slimnīcas pārstāve stāsta, ka pacientu satraukumam par ātri izsmeļamajām pierakstu kvotām nav pamata – vēl aizvien ir brīvi datumi pat uz janvāri. Daudzi pacienti bailēs par konkurenci steidz pierakstīties uz maiju, jūliju, lai gan pie ārsta varot tikt krietni ātrāk.

Pacienti TV kameras priekšā nevēlas runāt un pastāstīt, cik ilgi nākas gaidīt un kādēļ nolēmuši atnākt pierakstīties, nevis mēģina to darīt telefoniski vai e-pasta formā. Slimnīcā atzīst, ka telefona zvanus apkalpo 10 darbinieki, un vislielākā slodze ir agri no rīta, kad zvana simtiem cilvēku, tad arī visilgāk jāgaida. Dienas gaitā interese noplok, un pēcpusdienā sazvanīt esot krietni vieglāk.

Uz e-pastiem slimnīca atbildot trīs līdz piecu dienu laikā, un uzsver, ka šādā veidā nosūtītie pacientu pieteikumi netiekot diskriminēti.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl