2 komentāri

Gadījumi, kad vecāki atteikušies no sava tikko dzimušā bērna kopš tā sauktās glābējsilītes ieviešanas, ir bijuši daudzi. Taču, kā izrādās, ir arī gadījumi, kad bērni atsakās no saviem vecākiem.

Kāds vīrietis Tukuma pusē šobrīd ir spiests maksāt sava tēva uzturēšanos pansionātā, jo tā lēmusi vietējā pašvaldība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par savu tēvu viņam nav saglabājušās tās labākās atmiņas, jo nav redzējis viņu kopš sešu gadu vecuma. Nu dēlam pašam ir ģimene ar pieciem bērniem un saimniecība, par ko rūpēties, tāpēc viņš neuzskata, ka viņam būtu jāatbalsta tēvs, kurš par viņu nav rūpējies ne skolas laikā, ne arī pēc tam.

Skaties foto:

Skaties video:

TOP komentāri

 • ES
  0 0 0

  ES

  Zinu, ka tāds likums pastāv, lai gan tas nav taisnīgs.Daudzas sievietes ir gājušas cauri tam ārprātam,vienām cinoties par bērnu apgādāšanu,agrāk jau pietika, ka atsūtīja pa retam 5 latus, tad varēja teikt, ka par bērniem ir rūpējies.Nezinu,ko vajadzētu darīt šo tagad nespējigo vaislinieku labā.Skaidrs, ka valsts iestādes jau zaudējumus necietīs,piespriedīs bērniem maksāt,bet kaut ko vajadzētu darīt.Runājot par alimentiem bērniem, ko daudzi ir pametuši,domāju, ka ari sievietes, kas staiguļus pieņem, arī ir atbildigas un var maksāt.
 • INESE
  0 0 0

  INESE

  Es arī viena izaudzināju trīs bērnus.Bērnu tēvam bija vispār vienalga,kā mēs iztiekam,nekādus uzturas līdzekļus no viņa nesaņēmu,jo viņam nekad nebija no kā maksāt.Bija ļoti grūti,no daudz kā bija jāatsakās,bet mēs kopā cīnījāmies ,bērni agri sāka strādāt un arī mācījās.Tagad visi ir pieauguši,ieguvuši augstāko izglītību un veiksmīgi izveidojuši savas dzīves.Vai tiešām tagad kaut kāds likums viņiem piespiedīs uzturēt tēvu,kurš nekad par viņiem nav rūpējies.Tas nav godīgi,jo pēc manām domām-dods devējam taču atdodas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl