Komentāri
Šīs trīs interneta vietnes palīdzēs Tev atrast vislētākās aviobiļetes
Pixabay

Patlaban tīmeklī pieejams lērums interneta vietņu, kurās var meklēt lētākos aviobiļešu piedāvājumus. Tās visas ir diezgan labas un pilda savu funkciju, taču jāteic – ir labākas un sliktākas… Esam apkopojuši trīs vietnes, kas lēto ceļojumu ekspertu vidū tiek rekomendētas kā vislabākās.

Skyscanner

Šī vietne meklē lidojumos plašam lidsabiedrību klāstam, kā arī piedāvā iespēju salīdzināt cenas uz dažādiem galamērķiem datumos, kas ir mēnesi pirms izlidošanas datuma. Pēc tam, kad lidojuma datumi izvēlēti, Skyscanner piedāvā iespēju dažādas cenas dažādos datumos.

Kayak

Šī aviobiļešu cenu salīdzināšanas vietne salīdzina dažādas cenas, kā arī izceļ lētākos piedāvājumus uz dažādiem ceļojumu galamērķiem.

Drungli

Šai vietnei ir citādāks piegājiens lētu aviobiļešu meklēšanā. Drungli lapā ir jānorāda, no kurienes tiek plānots lidot un kuros datumos ceļojums plānots, un vietne parādīs, cik izmaksā dažādi lidojumi uz dažādiem galamērķiem.

Bonus padoms

Meklējot lidojumus savām brīvdienām, atceries, ka ”aizņemtākajos” un ”populārākajos” laikos aviobiļešu cenas, protams, būs dārgākas nekā klusajos periodos. Tāpēc, ja vien ir iespēja, esi elastīgs savos ceļojumu plānos. Ja vien vari izvairīties no lidošanas Ziemassvētku laikā vai vasaras mēnešos, tad pamanīsi – milzu ietaupījumi ir tad, ja biļetes pērc uz ”nesezonu”. Savukārt, ja esi pietiekami elastīgs lidojuma galamērķu ziņā, ļoti piemērota vietne ir Google Flights, kas piedāvās dažādus galamērķus Tevis interesējošos datumos. Jau pieminētajai vietnei Kayak arī ir šāda iespēja.

Atceries arī par šo knifiņu: Elementārs ”triks”, kas palīdzēs Tev atrast lētākus aviobiļešu piedāvājumus 

Lasi vēl