Komentāri
Šīs sunenītes dzīvesstāsts nav bijis no tiem vieglajiem… Palīdzēsim viņai!
Foto: Facebook / Labās mājas

Pēc saimnieces nonākšanas slimnīcā mājas meklē suņu meitene vārdā Zane. Viņas līdzšinējais dzīvesstāsts nav bijis no tiem patīkamākajiem…

Pirms četriem gadiem ziemā vilcenīte Zane tika atrasta ar lauztā ķepām. Patversmē sunenīte tika operētā, un tā kā viņai vajadzēja nodrošināt pilnīgi nekustīgu atveseļošanās periodu, rūpes par sunenīti uzņēmās kāda kundze, kas pēc Zanes atveseļošanās nespēja no rējējiņas šķirties.

Diemžēl šobrīd sunenīte atkal nonākusi patversmē, jo saimniece ar insultu atrodas slimnīcā. Zanītes vecums – ap 8-9 gadiem, viņa ir radusi dzīvot dzīvoklī, gulēt gultā, taču nebūs draugos ar kaķiem un arī mazu bērnu sabiedrība sunenītei ne visai tīk. Ja nu kāda vientuļa ome lūko pēc uzticamas draudzenītes, Zane varētu kļūt par jūsu kompanjoni, raksta dzīvnieku patversme.

Foto

Ikviens, kurš varētu uzņemties rūpes par suņuku, ir aicināts sazinies ar patversmi pa tālruni: 26617636 vai atbraukt ciemos darba laikā no 10.00 līdz 18.00 (pirmdienās patversme slēgta).

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl