5 komentāri
Šis sludinājums parāda to, kas nav kārtībā ar Latviju – kaprači pelna vairāk par ķirurgiem…
Foto: NVA

Kā zināms, ir neskaitāmi iemesli, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē. Lūk, jaunākais no tiem – kapracis, kura pienākums ir guldīt cilvēkus zemes klēpī, saņem divreiz lielāku algu nekā kvalificēts ķirurgs, kurš glābj dzīvības…

Sociālo tīklu lietotāja Ieva salīdzinājusi divus darba sludinājumus Nodarbinātības valsts aģentūrā. Atšķirības ir visai graujošas…

Izsludinātā vakance uz ķirurga amatu Jelgavā ir atalgota ar 530 eiro mēnesī pēc nodokļu nomaksas, savukārt darba sludinājumā uz kaprača arodu, viņa atalgojums ir vairāk nekā divas reizes lielāks – 1200 eiro mēnesī. Lieki piebilst, ka, lai kļūtu par labu ķirurgu, ir jāmācās vismaz 10 reižu ilgāk.

Šis sludinājums liek aizdomāties par dzīves pamatvērtībām – vai tiešām mediķi, kuru ikdiena ir palīdzēšana cilvēkiem un viņu glābšana no nāves, par savu darbu ir pelnījuši tik smieklīgu samaksu?

Foto

TOP komentāri

 • Kristaps Petrovskis
  +1 +1 0

  Kristaps Petrovskis

  Vai tiešām neprotat lasīt,ka sludinājumā kurā aicina darbā ķirurgu ir melns uz balta rakstīts:" Sludinājumā norādītā alga nav patiesa!"
  Kā var kautko salīdzināt ja nav konkrēts fakts?
  Uzskatu ka šis raksts ir bezjēdzīgs.
 • Es
  0 0 0

  Es

  Medicīnas sistēma mūsu valstī patiesībā tiem kapračiem rada to darbu ar lielo algu. Cilvēkiem nav iespēju ārstēties,- kvotas, lielās rindas uz izmeklējumiem, ārstēšanos. Cilvēki mirst, kā mušas.
 • rezidents
  0 0 0

  rezidents

  Nu bet takš tāda tā alga arī ir, man pat vēl mazāka jo nav iespēju piedežūrēt klāt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl