Šīs nedēļas izskaņā Cēsīs gaidāms trešais sarunu festivāls “LAMPA”

2 komentāri

Piektdien, 30. jūnijā, Cēsīs sāksies trešais sarunu festivāls “Lampa”. Kopumā programmā iekļauti vairāk nekā 200 dažādi pasākumi.

Egita Prāma
Sarunu festivāla “LAMPA” programmas kuratore

Šogad tēmas būs dažādas. Sākot ar vidi, nodokļiem, politiku, izglītību, tehnoloģijām, katrā ziņā katrs atradīs sev saistošu tēmu. Festivāla mērķis ir attīstīt sarunu kultūru Latvijā, un, lai ikviens justos, ka var tajā iesaistīties. Lai orientētos programmā, noteikti ir jāskatās sarunu festivāla “LAMPA” mājaslapā. Kaut kas tāds, kas mums vēl festivālā nav bijis – šogad būs grafiti siena, uz kuras mākslinieks kopā ar “LAMPAS” apmeklētājiem veidos šo sienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sarunu festivāls “LAMPA” atmosfēras ziņā būšot salīdzināms ar jaudīgu rokfestivālu, bet satura ziņā – ar vēl nepieredzētu konferenci, kurā sabiedrībā zināmi cilvēki apspriedīs aktuālus tematus, sākot no veselības, nodokļiem un izglītības līdz pat kultūrai un citiem jautājumiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl