Šīs nedēļas izskaņā Cēsīs gaidāms trešais sarunu festivāls “LAMPA”

2 komentāri

Piektdien, 30. jūnijā, Cēsīs sāksies trešais sarunu festivāls “Lampa”. Kopumā programmā iekļauti vairāk nekā 200 dažādi pasākumi.

Egita Prāma
Sarunu festivāla “LAMPA” programmas kuratore

Šogad tēmas būs dažādas. Sākot ar vidi, nodokļiem, politiku, izglītību, tehnoloģijām, katrā ziņā katrs atradīs sev saistošu tēmu. Festivāla mērķis ir attīstīt sarunu kultūru Latvijā, un, lai ikviens justos, ka var tajā iesaistīties. Lai orientētos programmā, noteikti ir jāskatās sarunu festivāla “LAMPA” mājaslapā. Kaut kas tāds, kas mums vēl festivālā nav bijis – šogad būs grafiti siena, uz kuras mākslinieks kopā ar “LAMPAS” apmeklētājiem veidos šo sienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sarunu festivāls “LAMPA” atmosfēras ziņā būšot salīdzināms ar jaudīgu rokfestivālu, bet satura ziņā – ar vēl nepieredzētu konferenci, kurā sabiedrībā zināmi cilvēki apspriedīs aktuālus tematus, sākot no veselības, nodokļiem un izglītības līdz pat kultūrai un citiem jautājumiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl