2 komentāri
Šis mazais peļu junkurs tika izmests uz ielas nosalšanai… Palīdzēsim viņam atrast mājas!
Foto: Facebook / Solofonds

Kāds iedzīvotājs atradis autostāvvietā pieklīdušu kaķēnu, kurš, visticamāk, ir izmests uz ielas. Dzīvnieciņam steidzami tiek meklētas jaunas mājas, kurās viņš tiktu uzņemts kā savējais.

“Kādu dienu mans vīrs darbavietas stāvvietā ieraudzīja mazu melnbaltu kaķīti. Viņš piegāja viņam klāt un saprata, ka dzīvnieciņš ir mājas kaķītis – viņš glaudās pie kājām un uzticīgām actiņām skatījās, lūdzot viņam palīdzēt un it kā gribot pastāstīt, kāpēc viņš tāds mazs palicis viens ārā. Vīrs saprata, ka kaķītis aizies bojā, ja viņu atstās aukstumā ārā,” raksta kaķīša atradēji.

Foto

Kaķēns aizvests pārbaudīties uz klīniku, un ar viņa veselību viss ir vislabākajā kārtībā. Viņa aptuvenais vecums ir 2,5 mēneši, un šobrīd vēl nav iespējams pateikt, vai mincis ir puika vai meitene. “Rakstu cerībā, ka mazais kaķītis atradīs saimnieku, izaugs par lielu runci un priecēs savu saimnieku ar murrāšanu,” cerību pauž dzīvnieciņa atradēji.

Ikviens, kurš vēlētos uzņemties rūpes par mīluli, ir aicināts zvanīt Jeļenai (29162100) vai Rutai (29162563).

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl